web analytics

Firmamız, küçük bir firma olarak 2000 yılında yola çıkmış, büyüyerek yola devam etmiş ve halen yılın her günü ve her saati hizmet vermeye devam etmektedir. 17 yıldır işimizi başarı ile devam ettirmekten, müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Aradığınız takdirde, bulunduğunuz konuma 30 dakika gibi bir sürede varış imkanı sunmaktayız. İşinde uzman profesyonel yol yardımı ustaları ile uygun fiyat, kaliteli ve hızlı hizmetle, belirli bir mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam etmekteyiz. Otobanda, dağda, tenha yerlerde, yaz, kış, gece, gündüz aracınız yolda kalabilir. Saat ya da mevsim fark etmez, bizi yardıma ihtiyacınız olduğu her an arayabilirsiniz. Kurtarma konusunda 365 gün 24 saat hizmetle başarıda ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Firmamızın Hizmetler

2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz. Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 aracımız, 15 ustamız, 10 ofis personelimizle, 20 yıllık deneyimimizle, en çok aranan ve güvenilen firmalar arasında önde gelmekteyiz.

Bizi aradığınızda, bulunduğunuz konuma ve aracınıza göre, 30 dakikada, konusunda uzman donanımlı yardım ekibimizi gönderiyoruz ve sorununuza çözüm getiriyoruz.

Aracınız bozulabilir, istenmeyen bir kazanın ortasında kalabilir, biz bir telefon kadar uzağınızdayız.

4 mevsim hizmette sınır tanımayan, dilediğiniz yere yardıma gelen işini meslek edinen uzman çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet vermekteyiz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

 

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97