web analytics

7/24 Araç Kurtarma Hizmeti

Araba, kamyon ve otobüs gibi birçok araç, bazen yolda kalabilir. Bu gibi araçların yolda kalması veya yol yardımı ihtiyacı olması durumunda, bu işte pratik özelliklere sahip olan, işin uzmanı oto kurtarıcı firmamızı aramanız yeterlidir. Nerede olursanız olun, nokta atışı ile yerinizi tespit edebilen firmamız, akü yardımı, lastik yardımı ve benzeri yardımları da gerçekleştirmektedir.

Kolay ve etkili çalışma yöntemlerini, her zaman için tercih eden çalışanlarımız, kısa zamanda aracınızı sanayiye veya istediğiniz adrese çekebilmektedir. Araba, otomobil, kamyon ve benzeri araçların, kolay bir şekilde kurtarılması veya çekilmesi, özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Özel yöntemlerle çekme işlemi gerçekleştiren oto kurtarıcı firmamız, aracınızın zarar görmemesi için, güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Kısa zamanda çekme ve kurtarma işlemlerini, güvenli bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz, sağlıklı hizmet anlayışı ile pratik çözüm ortağınızdır.

Sağlam ve Garantili Hizmet

Araçlarımız, güvenlik ve sağlamlık bakımından oldukça güvenilirdir. Araçlarımız, araç kurtarma ve çekme kategorisinin en iyi araçlarındandır. Otobüs, kamyon, araba kurtarıcı, tekne ve iş makinesi taşıma gibi birçok kurtarma hizmeti, kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakımlı araçlarımız, yıllık düzenli bakım işlemleriyle, trafikte güvenle hizmet vermektedir. Bütün sanayi bakımları ve trafik belgeleri tam olan araçlarımız, aracınızı kurtarma işlemi esnasında, her hangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bize ‘Alo’ Demeniz Yeterli

Bir telefonla, nokta atışı ile sizi bulabilen çalışanlarımız, pratik ve etkili kurtarıcı hizmetleri vermektedir. Pratik ve etkili kurtarıcı hizmetleriyle, kısa zamanda oto kurtarıcı hizmeti verilmektedir. Söz verilen saatte size ulaşan ekiplerimiz, yine söz verilen saatte, aracınızın götürülmesini istediğiniz adrese iletmekteyiz. Bu özelliği ile dakik olan işin uzmanı araç kurtarıcı firmamız, zamandan kazanmanızı sağlamaktadır. Huzurlu ve güvenli bir araç kurtarma işlemi için, bizi arayabilirsiniz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

2 Responses

  1. Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; we have created some nice procedures and we are looking to exchange strategies with other folks, why not shoot me an e-mail if interested.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97