web analytics
Ahtapot çekici

             Ahtapot çekici Araç Çekicilerinin Görevleri Araç bozukluklanması veya mümkün bir kaza halinde vasıta çekicileri, vasıtalarınızı alakalı servise götürmekle vazifelidir. Genellikle, büyük ve kalabalık kentlerde sıkça görülen vasıta kazalarında, kaza ardından vasıtaların hasar görmüş biçimde trafiğe çıkması hem fiilen hatta değişik bir kaza oluşturması yönünden pek ideal değildir.

Bu amaçla, hasar görmüş kaza ve bozukluk hallerinde çekici, aracınızı varolduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi İçin ytesir sahibi servise götürmekle yükümlüdür. Çekici prosedürü bazı hallarda kasko poliçesinin amacıylade bulunuyor bazı hallarda de yol yardımı olarak ekstra çekici hizmeti alabilmektasınız. Genellikle kent dışında oluşabilecek bozukluk hallerine hemen araya girmek eden firmamız, can ve mal emniyetilirğini öneme alarak, aracınıza ideal çekici hizmetini sunmaktadır.

Tepeden Ahtapot çekici Nedir?

Ahtapot çekici, değişik vasıta türlerine göre sarfedilen ve bilhassa trafik polislerinin daha çok kullandığı çekici türlerinden bir tanesidir. Ahtapot çekici olarak tanınan bu çekici türünde, binek vasıtalar ve minibüs gibi ağırlıktaki vasıtalar rahatlıkla çekilebilir. Tepeden inen dört adet kol, tekerleklere bağlanarak hasar görmüş veya bozukluklı aracın çekiciye yüklenmesi sağlanır. Çok çok zarara bulunduran vasıtalar böyle çekici taşınmaktadır. Çünkü bu çekici türünde kapıların açılması lüzummeden, dörtlü kol vasıtası ile çekiciye yüklenebilir.

Çatallı Ahtapot Çekici Nedir?

Ahtapot çekici türlerinden en çok sarfedilen çekici, çatal çekici çeşididir. Aracın alt alanına yerleştirilen iki adet çatal vasıtası ile vasıta çekiciye yüklenebilir. Araç çatallar vasıtası ile kazalı dahi olsa rahatlıkla çekiciye alınabilir. Arıza ve hasar görmüş kaza hallerinde firmamız ile görüşerek, vasıta tarzına ideal çekici çeşidini rahatlıkla alabilirsiniz.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

İstanbul Ahtapot Çekici Mi Lazım

Ahtapot çekici İnsanlar gün içerisinde işe, seyahate veya evlerine giderken pek çok riskle karşı karşıya kalabilirler. Trafik kazaları yaşanma ihtimali en fazla olan olaylardandır. Bazen can kaybı yaşanmasa da çoğu zaman araçlar büyük zarar görebiliyor. Bizde sizler için en iyi oto kurtarma ekibimiz ile birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Ahtapot çekici Ekibimiz İstanbul’da ve il dışında bulunan diğer yakın illere de hizmet sunuyor. Firmamız 2000 yılından bu yana 17 yıllık tecrübesiyle gün geçtikçe büyüyerek yoluna devam ediyor.

Her Mevsim Oto Çekici Hizmeti

İstanbul ahtapot çekici ekibi olarak yaz kış demeden dört mevsim sizinleyiz. Kış mevsiminde karlı ve buzlu yolların sıkıntısına karşı gece hangi saatte olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Anadolu yakası, Avrupa yakası ve neredeyse tüm bölgelere bir telefonunuzla ulaşabiliyoruz. Bulunduğunuz konuma yakın olan araçlarımız vasıtası ile ortalama 30 dakika içerisinde ilgili bölgeye ulaşım sağlanıyor. Danışmanımız aracınızın modeline, tipine ve yolda kalma nedenine göre ekibimize bilgilendirme yapar ve daha sonra tam donanımlı araçlarla teknik ekibimiz görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bizim için önemli olan ticari faaliyetlerin yanı sıra hiç bir müşterimizi zarara uğratmadan onları zor ve sıkıntılı durumlarından kurtarmaktır.

Araç Kurtarmada Uzman Destek Ekibi

Firmamız otocekicileri.com olarak araç kurtarmada profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı oluyoruz. Aracımız araza verirse yeni bir araç gönderebiliyoruz. Araçlarımız bakımlı ve son modeldir. Her türlü seyahatlerinizde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Mesela arabayı yol kenarına park edecek durumda değilseniz dörtlüleri yakarak olduğunuz yere park etmelisiniz. Aracınızda yangın çıktıysa yangın söndürme tüpü veya toprakla söndürmelisiniz. Daha sonra bizi arayarak arızayı tarif edin. Bizde sizin doğru olan kurtarma işlemini gerçekleştirelim.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97