web analytics
ataköy çekici

Çekici Hizmetleri

Çekici Araçların yolda kalması halinde oto servislere götürülmesi için çekici hizmeti alırlar. İhtiyaç duyulduğu her an  oto kurtarma sisteminden çekici  tahsis edilerek mevcut araç en yakın oto servise götürülmektedir.

Oto çekici hizmetlerimiz sizlere arabalarda zamanla arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bu da  araçların yolda kalmasına neden olabilir.

7/24 gece gündüz demeden, oto kurtarma çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çok geç saatlerde yolda kalmış olsanız bile firmamızı anında aramanız yeterli olacaktır.

Değerli halkımızın en zor anlarında yanında olduğumuzu, acil çekici hizmetlerimizle göstermekteyiz. Oto kurtarıcı ekibimiz sayesinde artık mağduriyet yaşama durumu söz konusu olmayacaktır.

Vinç Kiralama Hizmetleri

Kiralık vinç hizmetlerimizi istediğiniz tarihe kadar yapmanızı sağlamaktayız. İster aylık şeklinde isterseniz de günü birlik olarak vinç kiralamaya başvurabilirsiniz.

Vinç kiralama sistemlerine artık her alanda gereksinim duyulurken, en sık tercih edilen sektörler içerisinde ise inşaat  sektörü bulunmaktadır.

Kurye Hizmetleri

En Yakın Kurye Avantajları En Yakın Kurye Günümüzdeki en müessir ve süratli nakliyat şekilleri içinde kurye hizmetleri gelmektedir.

İstanbul çekici

Maslak Çekici

fatih çekici

gaziosmanpaşa çekici

güngören çekici

kagıthane çekici

küçükçekmece çekici

sarıyer çekici

silivri çekici

sultangazi çekici

şişli çekici

zeytinburnu çekici

esenler çekici

çatalca çekici

büyükçekmece çekici

beyoğlu çekici

beylikdüzü çekici

beşiktaş çekici

başakşehir çekici

eyüp çekici

istoç çekici

merter çekici

topkapı çekici

motosiklet çekici

halkalı çekici

yenibosna çekici

ataköy çekici

kamyon çekici

florya çekici

ikitelli çekici

 

Comments are closed

0533 405 51 97