web analytics

Araç çekici işinde 2000 yılından bu yana

Araç çekici işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

Araç çekici Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Araç çekici Hususi Araçlarda Yol Yardım Hizmetleri

Araçla yola çıkmak belli riskleri de beraberinde getirir. Aracın uzun ya da şehir içi yolda arızalanması, yakıtsız kalması ya da lastikte yaşanacak sorunlarda firmamızın büyük bir özveriyle sunduğu yol yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Araç kurtarmada sunduğumuz profesyonel çözümler sayesinde oto kurtarıcıdan bakım onarıma kadar her türlü soruna yerinde çözüm yaratırız.

7/24 Nöbetçi Hizmetler

Sektörde 17.yılına ulaşan firmamız yolda kalmış araçların ve sürücülerinin yardımına koşar. İstanbul ve çevresi için verdiğimiz kesintisiz hizmetler ağır ticari vasıtalar için şehirlerarası yollarda da geçerlidir. Aracın arızalanması ya da herhangi bir sebeple yolda kalması durumunda çağrı merkezimizi arayarak konumunuzu belirtebilirsiniz.

Mesai saatleri dışında yaşanacak sorunlarda yol yardım hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz bir şekilde sunduğumuz nöbetçi mobil ekipler tarafından verilir. Lastik sorunu yaşayan müşteriler için donanımlı araçlarla verdiğimiz hizmetler yerinde giderilir. Bu aşamada verdiğimiz işçilik hizmetlerinin ücretlendirmesi sektördeki diğer firmalarla rekabet edebilecek seviyelerdedir.

Yakıtı Biten Araçlar En Yakın Benzinciye Çekilir

Yaşanan her türlü sorunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerle fark yaratan ekiplerimiz, özellikle yoğun bölgelerde yaşanan arızaların trafiği olumsuz etkilemesine izin vermeden gerçekleştirilir. Sorunun yaşandığı bölgeye en yakın olan ekibimiz yönlendirilirken yol yardım hizmetlerimizde maksimum varış süresinin 30 dakika olmasına özen gösterilir.

Hayatını ve sevdiklerini riske atmak istemeyenler yaşanan her türlü araç sorununda veya arızada konusunda deneyimli ekiplerimizi arayarak yaşamlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Eksiksiz olarak verdiğimiz akü sorunlarında da istenmeyen durumlar en hızlı şekilde çözüme kavuşturulur.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97