web analytics

Araç Güvenliği İstanbul’un herhangi bir bölgesinde kaza veya araç arızası ile karşı karşıya geldiğinizde ilk yapmanız gereken şey güvenliği sağlamak olacaktır. Oto kurtarıcı imkânı sunan firmamızın destek telefon hattına bağlanırken, aracınız güvenliği için uyarı levhalarını; diğer kullanıcıların görebileceği bir biçimde yola yerleştirmeniz gerekmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97