web analytics
güngören çekici

Aracınız ile seyahat halinde iken işe gidebiliyor, tatile gidebiliyor veya bir dostunuza gidiyor olabilirsiniz. İstanbul gibi bir kültür merkezinde bildiğiniz üzere trafik yoğunluğu her geçen gün artmaktadır.

Beklenmedik halde gerçekleşen kazalar veya araç arızası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Araç arıza verdiğinde veya kaza yaptığında tekrar çalıştırıp yola devam etme imkânız da olmayabilir.

Bu yüzden de oto kurtarıcı ihtiyacınız olacaktır. Böylece İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız yardımınıza beklediğinizden daha erken bir sürede yetişecektir.

Kurtarma

Kurtarma

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

 

Comments are closed

0533 405 51 97