web analytics

Kapalı Otopartan Araç Çekme Çektirme Çekici

Kapalı Otopartan Araç Çekme Çektirme Çekici araçlarınızı tüm avm otoparklarından çekici yardımı ile sorunsuz kurtarma işlemleri yapılmaktadır. İş makineleri pek çok anlamda fayda sağlamaktadır. İhtiyaca binaen üretilen bu makineler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazede yerini alan makinelerden biri de çekicidir.

Küçük Çekici Nedir? Veya Kapalı Yerden Araç Otomobil Çekmek Çektirmek

İstanbul içi avm otoparklarından veya kapalı otoparklarda araçlarınız kaldıysa biz size 7/24 hizmet sunarız. Sizlere Çalışmayan, kaza yapmış yahut yanlış park dilen motorlu taşıtları taşımaya yarayan araca çekici denilir. Üstlendiği işlevlerden ötürü bir diğer adı da kurtarıcıdır. Günlük yaşamda trafikle içi içe olan insanlar kurtarıcı çağrıldığına sıklıkla şahit olmaktadırlar. Özellikle nüfus oranı yüksek şehirlerde bu durum çok daha yaygın gözükmektedir.

Büyük şehirlerin yaygın problemlerinden biri trafik sorunudur. Nüfusun kalabalık ve taşıtların fazla olması, trafik problemini çözülemez hale getirmektedir. Trafik esnasında arızalanan veya yanlış yere park edilmiş araçlar için kurtarıcı çağrılmaktadır.

Küçük Çekicinin İşlevi Nedir?

Küçük ebatta olan araçlarımız tüm şehiriçi trafik ara sokaklar ve kapalı alanlardan çekici hizmetleri için bizim ile iletişime geçiniz Çekicilerin bir kaç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik kullanım alanından kaynaklanmaktadır. Bazı kurtarıcı çeşitleri sadece trafikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bazıları ise sanayi sektöründe hizmet vermektedir. Kurtarıcıların bir kısmı yüksek ton taşıma kapasitesi barındırmaktadır. Bunlarla çeşitli iş alanlarında karşılaşmak mümkündür.

Çekici (Kurtarıcı) Çeşitleri Kapalı Yerden Otomobil Çekme

Kurtarıcıların çeşitleri, taşıyacakları yahut çekecekleri araca göre ortaya çıkmaktadır. Söz konusu çeşitlerin bazıları şöyle sıralanır: Çatallı, tepeden, kayar platform ve oto transfer çekicisidir. Çatallı çekicinin işlevi, yükü alttan kaldırmak ve çekerek taşımaktır.

Tepeden çekicinin diğer adı ahtapottur. Bu ismin verilme nedeni vincin tepeden inip dörtlü çatallara tekerlek bağlanmasıdır. Güvenliği sağlanan araç, çekicinin kasasına konulmaktadır. Bu kurtarıcı türü, ahtapot misali aracı sarmalamakta ve güvenli biçimde korumaya almaktadır.

Kayar platform denilen çekici trafikte sıklıkla kullanılmaktadır. Aracın yolda kalıp hareket etmesi durumunda çekicide bulunan kayar platforma araç kaydırılarak yerleştirilir. Aracın hareket edememesi durumu söz konusu olduğunda, vinç çağrılmaktadır. Vinç yardımıyla araç, kayar platforma çekilmektedir.

Oto transfer çekicisinde hidrolik makaralı vinç bulunmaktadır. Vinç aracılığıyla çekilmesi istenilen araç, damperli platforma aktarılmaktadır. Araç transferi esnasında damper kaldırılmaktadır. Sonrasında makara gevşetilmekte ve aracın güven içinde çekilmesine yol açılmaktadır.

Çekicinin İşlevi ve Önemi 

İnsanın günlük yaşantısı birçok problemden dolayı aksayabilmektedir. Bu problemler bazen dış koşullardan bazen de kişisel meselelerden kaynaklanmaktadır. Burada bizi ilgilendiren nokta dışsal koşullar olmaktadır.

Dış koşullara örnek olarak sert hava şartları verilebilir. Özellikle kış aylarında güvenlik önlemleri alındığı halde bazı sıkıntılar yaşanabilmektedir. Kimi araçlar sözü edilen koşullardan etkilenerek yolda kalabilmektedir. Bu noktada çekiciler devreye girmektedir. Araca dair çözülemez bir problem olmadığı müddetçe, kurtarıcı sayesinde araç çekilebilmektedir. Böylece yolda kalan araçlar veya bir nevi hayatlar kurtarılmaktadır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97