web analytics

İstanbul Araç Kurtarma

İstanbul’un Asya ve Avrupa bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız sizlere oto kurtarıcı imkânı sunmaktadır. İstanbul’da artan araç ve araç kullanıcı sayısı yüzünden beklenmedik şekillerde kazalar meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra yoğun trafik yüzünden araçlar beklenmedik arızalar da verebilir ve tekrar çalışma imkânları da olmayabilir. İstanbul oto kurtarıcı imkânı sunmakta olan bir firmamız, sizlere sadece bir telefon uzaklıktadır.

Arıza vermiş olan aracınızı bulunduğu yerden hareket ettiremiyor iseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken şey, firmamızın oto kurtarıcı destek numarasını arayarak, aracınızın arıza verdiği veya kazaya maruz kaldığı yerin adresini, aracınızın tipi ile birlikte bildirmek olacak

İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekte olan firmamız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere profesyonel ekip ile gelecektir.

  • oto çekici
  • yol yardım

İstanbul’un herhangi bir bölgesinde kaza veya araç arızası ile karşı karşıya geldiğinizde ilk yapmanız gereken şey güvenliği sağlamak olacaktır.

Oto kurtarıcı imkânı sunan firmamızın destek telefon hattına bağlanırken, aracınız güvenliği için uyarı levhalarını; diğer kullanıcıların görebileceği bir biçimde yola yerleştirmeniz gerekmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

 

Comments are closed

0533 405 51 97