web analytics
güngören çekici

İstanbul İçi Oto Taşıma Hizmeti

Oto taşıma Çekici Ve Kurtarıcı Araçlarımız Son Modeldir. Araç kategorisinde, lastiğin patlaması, akünün bitmesi veya zayıflaması, motorda ciddi arızaların meydana gelmesi veya triger kayışının kopması gibi arızalar meydana gelebilmektedir. Profesyonel oto taşıma hizmet anlayışı ile çözüm üreten kurtarma ekiplerimiz, en iyi hizmet anlayışına sahiptir.

Oto taşıma Uzman Ekip

En iyi cihazlar ve son model kurtarma araçlarının dışında, bu cihazları ve araçları kullanacak uzman ekip, en önemli unsurlardan biridir. Firmamızın çalışma prensipleri içerisinde yer alan işin uzmanlarının tercih edilmesi, başarılı yol yardımı ve kurtarma işlemlerinin en önemli nedeni içerisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti kategorisinin en üst sıralarında yer alan profesyonel oto taşıma ekiplerimiz, yılın her gününde, gece veya gündüz, her an hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Mesai kavramı taşımayan kurtarma ekiplerimiz, özellikle fırtınalı kış gecelerinde, zorlu kurtarma operasyonları gerçekleştirmektedir. Karlı havalarda mahsur kalanlar için, özel kurtarma programlarımız mevcuttur.

Tatiliniz veya Seyahatiniz Kaldığı Yerden Devam Etsin

Bir sene boyunca hayalini kurduğunuz tatilinizin veya çok önemli iş seyahatinizin araç arızası ile yarıda kalması, büyük bir hayal kırıklığı oluşturur. Şirketimiz, yarıda kalan tatiliniz veya seyahatinizi, kaldığı yerden devam ettirmek için, en iyi oto kurtarıcı veya çekici hizmetini vermektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97