web analytics

Otomobil Çekici Araç Çekicilerinin Görevleri

Araç arızalanması ya da olası bir kaza durumunda araç çekicileri, araçlarınızı ilgili servise götürmekle görevlidir. Özellikle, büyük ve kalabalık şehirlerde sıkça görülen araç kazalarında, kaza sonrası araçların hasarlı şekilde trafiğe çıkması hem fiilen hem de farklı bir kaza oluşturması açısından pek uygun değildir. Bu nedenle, hasarlı kaza ve arıza durumlarında çekici, aracınızı bulunduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi için yetkili servise götürmekle yükümlüdür. Çekici işlemi bazen kasko poliçesinin içerisinde bulunmakta bazen de yol yardımı olarak ekstra çekici hizmeti almaktasınız. Özellikle şehir dışında meydana gelebilecek arıza durumlarına anında müdahale eden firmamız, can ve mal güvenliğini dikkate alarak, aracınıza uygun çekici hizmetini sunmaktadır.

Otomobil İçin Tepeden Çekici Nedir?

Tepeden çekici, farklı araç tiplerine göre kullanılan ve özellikle trafik polislerinin daha çok kullandığı çekici çeşitlerinden biridir. Ahtapot çekici olarak bilinen bu çekici türünde, binek araçlar ve minibüs gibi ağırlıktaki araçlar kolaylıkla çekilebilir. Tepeden inen dört adet kol, tekerleklere bağlanarak hasarlı ya da arızalı aracın çekiciye yüklenmesi sağlanır. Çok fazla hasara sahip olan araçlar bu tür çekici taşınmaktadır. Çünkü bu çekici türünde kapıların açılması gerekmeden, dörtlü kol sayesinde çekiciye yüklenebilir.

Otomobil İçin Çatallı Çekici Nedir?

Araç kurtarıcı türlerinden en fazla kullanılan çekici, çatal çekici çeşididir. Aracın alt kısmına yerleştirilen iki adet çatal sayesinde araç çekiciye yüklenebilir. Araç çatallar sayesinde kazalı dahi olsa kolaylıkla çekiciye alınabilir. Arıza ve hasarlı kaza durumlarında firmamız ile görüşerek, araç tipine uygun oto çekici çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

3 Responses

  1. Hi, after reading this remarkable piece of writing і am as well hazppy t᧐ hare myy experience һere witһ friends. I do not know whether it’s just me or if perhaps everybody else encountering issues with your website.

  2. I think this is one of the most vital information for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on some general things, The web site style is great, Great post however , I was wanting to know if you could write a litte more on this subject? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit more. Bless you!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97