web analytics

Yol yardım işinde 2000 yılından bu yana

Yol yardım işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Yol Yardım Hemen Ara

Şehirlerarası yolculukta ya da işten eve giderken arıza ya da kaza gibi istenmeyen durumlar herkesin başına gelebilecek bir durum olup yol yardım hizmeti her türlü durumda gerekli yardımı yaparak sorunu çözmektedir. Araç zor durumda kalabilir, yoldan çıkabilir veya arıza yapıp yolda kalabilir tüm bunlar için yol yardım hizmetine ihtiyaç olabilir. Firma olarak yol yardım çekici hizmetini yolda kalmış olan araçları çekmek ve tamir atölyesine götürmek için gerekli özen ve hizmeti sunmaktayız.

Yol yardım işlemi için farklı tip araçlar ile hizmet vermekteyiz. Kullanılan araçlar kazanın durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin dere yatağına düşen araç için vince ihtiyaç duyulurken, şarampole düşen araçta çelik halat kullanılması gerekmektedir. Bu durumdan dolayı yol yardım hizmeti için firmamızı aradığınız zaman her türlü ayrıntıyı verdiğinizde en doğru ve kesin çözümü sunmaktayız. Araç büyüklüğü, yaşanılan kaza ve kazanın nerede olduğu eksiksiz olarak bildirilmelidir.

Yol yardım hizmeti olarak her daim eksiksiz

Yol yardım hizmeti olarak her daim eksiksiz ve kusursuz şekilde hizmet vermekteyiz. Yılın her zamanı ve günün her saati eksiksiz ve aynı hızda hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadro ile istenmeyen durumdan en hızlı ve çözümcü şekilde kurtarma hizmetini sunmaktayız. Firmamız her türlü yol yardım ve oto elektrik hizmeti sunmaktadır.

Lastik patlaması gibi durumlar ile karşılaşıldığı zaman da firmamız gerekli hizmeti sunarak hızlı bir şekilde çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda aracın benzini veya mazotu bittiğinde de firmamız yol yardım hizmeti sunmaktadır.

İstenilmeyen durumdan hızlı ve pratik bir şekilde kurtulmak için en güvenilir ve en hızlı hizmeti uygun fiyat seçeneği ile sunmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmeti müşteri memnuniyetini esas alarak sunmayı hedeflemekteyiz. En iyi ve güvenilir hizmet için firmamızı aramanız ve gerekli bilgiyi vermeniz yeterli olacaktır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

One response

  1. […] Yol yardım vasıtalar amacıyla tesirli bir çalışma sistemi üstünden sağlanmaktadır. Oto Kurtarıcı işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 21 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97