web analytics
ataköy çekici

ataköy çekici Araç Kurtarmada Profesyonel Çözüm

Tamir ve bakım pazarında, yol yardımı ve çekici hizmetlerinde, hususu ile ilgili eksper usta ekipler, her vakit İçin mühimdir. Firmamız, bu hususta, işinde profesyonelleşmiş ve işini meslek edinmiş şahıslari tercih ederek, tesirli usta ekibi oluşturmuştur. Avrupa yakası ataköy çekici ekiplerimiz, lüzumlu trafik belgelerine sahiptir. Resmi hiç bir mesele yadıman şoförlerimiz, hususu ile ilgili eksper çözüm ortağınızdır.

Bakımlı ve son model olan bu vakitçlarımız, derli toplu bakımları uygulanmaktadır. Kurtarıcı vasıtalarımız bozukluk yaparsa, anında yeni bir vasıta gliderebiliriz.

ataköy çekici Almanız Gereken Tedbirler

İşiniz İçin çıktığınız özel seyahatlerinizde ya da yaz aylarında gerçekleştirdiğiniz tatil gezilerinde, yolda kaldığınız vakit, ilk evvelce tehlike teşkil edecek nedenlere ilgi etmelisiniz. ataköy çekici Kullandığınız arabayı kıyıya park etme haliniz sahip olunansa, dörtlüleri yakıp park etmelisiniz. Aracı kıyıya yanaştırma haliniz yoksa ikaz levhalarını ihmal etmelisiniz. İlk yardım çantasındaki söndürme tüpü ile söndürebileceğiniz yangınları söndürmelisiniz. Bizi arayıp, bozuklukyı tam anlamıyla anlatın. Biz de İdeal kurtarma uygulamanını uygulayalım.

Şehir İçi Çekici

Şehir İçi Çekici

ataköy çekici Evinize Kavuşun

ataköy çekici Kurtarıcı ve yol yardımı hizmetlerinde, evinize basit bir biçimde ulaşmanız İçin, Avrupa yakası çekici ekiplerimiz özverili bir biçimde çalışmaktadır. Güvenilir hizmet zihniyeti ve profesyonel kadro ile kurtarma prosedürlerini tamamlıyoruz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir atakoy cekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Tarihçe

Emlak Bankası‘na ait bir proje olan Ataköy’ün ilk olarak 9-10. kısmı 1986 yılında kuruldu. 1990’da da 7-8. kısım faliyete geçti.[1] Sonrasında 11 kısıma kadar yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla 4 farklı mahalle idaresine bölünmüş bir semt oldu.

Coğrafya ve ulaşım

Bahçelievler‘in Şirinevler mahallesine komşudur ve iki bölge birbirlerine E-5 (D-100) karayolu üzerinden bir üst geçit ile bağlanır.

Bugünkü Ataköy

Ataköy bugünkü haliyle, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi, park ve yeşil alanları ile İstanbul’un en lüks semtlerindendir. Bölgede hala gelişmekte olan Residence arazileri ve siteleri Ataköy’ün değerini giderek arttırmaktadır.

Ataköy Bugün 4 muhtarlık tarafından yönetilmektedir. Bunlar: Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım ve Ataköy 7-8-9-10. Kısım’dır.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97