web analytics
küçükçekmece çekici
küçükçekmece çekici Aracın arızası veya kaza yapması durumunda aracın güvenli bir yere ulaşması için çekiciye ihtiyaç vardır. Çekicinin araç sağlığının iyi olması ve usta çekici hizmeti veren firmalar ise araca zarar vermenin önüne geçmektedir. Kazalarda veya araç arızası durumunda aracı çekebilecek olan vinçlere oto kurtarıcı denmektedir. Çekici sayesinde araç trafik olan yerde veya tenha bir yerde bırakılmaz.

küçükçekmece çekici Hizmeti

Ülkemizde ve dünyada yol yardım sayıları her geçen gün artmaktadır. Araç sayısını arması ile çekici ihtiyacı da baş göstermektedir. Ülkedeki kaza sayıları artış göstermektedir. Yaşanan kazalarda araç kaza yerinde kaldığında bu trafik sıkışıklığını da arttırmaktadır. Oto küçükçekmece çekici belli bir firmaya bağlı olarak çalışmaktadır. Firmaları ve firmalar ile ilgili bilgileri de internet üzerinden bulmak mümkün olmaktadır.

Araç yardımı almak ve çekici bilgisine sahip olmak araç sahipleri için önemli olmaktadır. Araç ile ilgili bir sorun yaşandığı anda oto çekiciye haber verilir. Araç ile ilgili sorunun  ne zaman yaşanacağı bilinememektedir. Oto çekici ise hızlı bir şekilde aracın yanına gelebilmektedir. Oto çekici çağrıyı aldıktan sonra konum isterler. Kısa sürede o konuma gelirler. Daha sonra araç, araç sahibinin istediği bir yere çekilir.

küçükçekmece çekici Türleri

Oto çekicilerin türlerine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Çatallı çekici iki çatal ile çalışır. Bu iki çatal ile aracın altına girerek, forklift mantığı ile aracı kaldırır. küçükçekmece çekici Aracı daha sonra çekici kasasına yerleştirir. Bu tarz çekiciler yolun durumu veya yoğunluğuna göre sağ veya sol taraftan aracı çekiciye koyabilirler. Bu çekicilerde kablolu kumanda da bulunmaktadır.  Aracın durumuna göre rahat bir şekilde nakliyesini yapılır.

Oto Transfer Çekicisi ise hidrolik makaralı vinç sistemi ile çalışmaktadır. Bu tarz sistemlerde araç çekicinin arka kısmına getirilir. Araç çelik halatlar ile çekilerek ve sistemli bir şekilde damperli platformun üstüne konur. Daha sonra düzgün bir şekilde bağlanır. Araç indirileceği sırada ise damper kaldırılır. Makara gevşetilerek araç sağlıklı bir şekilde zemine indirilir. Konusunda uzman kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir.

küçükçekmece çekici Vinçli Kayar Platform denilen bir sistem bulunmaktadır. Araç kaza yapmış veya arızalanmışsa ama araç hareket edebiliyorsa çekicideki kayar platforma girer. Ama hareket imkanı yoksa çekicide bulunan vinç sayesinde platforma konur. Bu tarz oto çekiciler arkalarında bulunan çift tekerlek sayesinde, iki aracı birden taşıyabilir.

Oto Çekici İhtiyacı küçükçekmece çekici

Araçla ne zaman arıza yapacağı veya başına bir şey geleceği bilinmez. Araç seyir sırasında veya pek halindeyken bozulabilir. Bu durumlarda aracın servise götürülmesi gerekmektedir. Araç çalışmadığı içinde oto çekici gerekir. küçükçekmece çekici arızalı, kazalı araçları servise ulaştıran hidrolik sistemli veya elektrikli özel mekanizmalı araçlardır. Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot, ağır ticari çekici olarak çeşitlere ayrılır. Özellikle büyük şehirlerde çekici ihtiyacı daha fazla olmaktadır. Trafik yoğunluğu ve araç sayısı düşünüldüğünde ihtiyacın fazla olduğu bilinir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir küçükçekmece çekici Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir., Küçükçekmeceİstanbul‘un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. Batısında Avcılar ve Küçükçekmece gölü Kuzeyinde Başakşehir Doğusunda Bahçelievler ve Bağcılar Güneyinde Bakırköy ve Marmara Denizi vardır. 1. dereceden riskli deprem bölgesinde yer almaktadır.[5] 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992’de Avcılar‘ın, 2009’da Başakşehir‘in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır. İstanbul‘un 39 ilçesi arasında yaşam kalitesi endeksi sıralamasında 12. sıradadır.[6][7] Marmara Denizi ve adını verdiği Küçükçekmece Gölüne kıyısı vardır.

Comments are closed

0533 405 51 97