web analytics
istoç çekici

istoç çekici Yılın Her Gününde Yol Yardımı

Otobanda, dağda ya da çok tenha yerlerde, aracınız kalabilir. Bu gibi yerlerde kalabilmek, bilhassa fırtınalı kış aylarında mahsur kalabilmek, can kayıbına namacıyla olabilmektedir. istoç çekici Bizi, kış ya da yaz fark etmez, senenin her gününde kolaylıkla arayabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarında ya da gece yarı hiç fark etmez, bizi her an arayabilirsiniz.

istoç çekici Araçlarımız Son Modeldir.

istoç çekici hizmetinde, bakımlı ve modelli vasıta mühimdir. Deneyimli personeller ile ve son model vasıtalarla, çabucak kurtarma operasyonu gerçekleştirmekteyiz. Yol yardımında deneyimli eksper oto kurtarma ekibimiz sahip olunantur. Hizmet kategorisinde, parça temini gerçekleştirmektedir. Fakat, yalnızca bizim deneyimimiz ve eksper kadromuz yeterli gelmeyebiliyor. Sizin de yapmanız lüzumen şeyler bulunmaktadır.

istoç çekici Almanız Gereken Tedbirler.

Aracınızla tatile ya da seyahate gidiyorsunuz ve  yolda kaldınız. Araç aniden durdu ve çalışmaz oldu. Aracı kıyıya çekme haliniz varsa, anında kıyıya çekip dörtlüleri yakmalısınız. Hem de süratle geride bıraktığımız vasıtaların sizi fark etmesi İçin, ideal noktalara, ilgi levhası yerleştirmelisiniz. istoç çekici Yolda kalma unsurunu, oto kurtarma ekiplerimize, tam anlamıyla izah etmelisiniz. Sizin demecinıza göre ekip oluşturulmaktadır ve anında yardım etmeye gliderilecektir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir İstoç Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir., İSTOÇ Metro İstasyonuİstanbul metrosunun M3 hattında yer alan metro istasyonudur. İstasyon Bağcılar‘ın kuzeydoğusunda İSTOÇ‘ta yer almaktadır. İstasyon 14 Haziran 2013 tarihinde açılmıştır

Yolda Kaldığınız Zaman Yapmanız Gerekenler

            Eğer aracınız ile herhangi bir yerde yolda kalırsanız o zaman yapmanız gereken bazı durumlar söz konusudur. Bu durumlar, çağırdığınız oto çekici şirketi size ulaşana kadar yapmanız gerekenlerdir. İlki, aracınızı yoldan kenara doğru çekmenizdir. Bu sayede yolda kaldığınız zaman bir kazaya neden olmanızı önler.

Özellikle gece ise o zaman bu çok daha önemli bir durumu kapsamaktadır. Yapmanız gereken diğer işlem ise aracınızı kapatmanız ve daha sonra içeri girerek kapıları kitlemek ve bir tehlikeye karşı kendinizi koruma altına almaktır. Bu belki yırtıcı bir hayvan olabilir belki de tehlikeli bir insan da olma şansı yüksektir. O yüzden en doğru seçenek arabanızda kalmanızdır. Bu süre içerisinde sizi zaten çok fazla bekletmeden oto çekici firması olarak konumunuzu tam olarak belirliyor ve sizi bulunduğunuz yerden kurtarıyoruz.

Comments are closed

0533 405 51 97