web analytics
Şehir İçi Çekici

Şehir İçi Çekici

Seyahat etmeyi hepimiz severiz. Genellikle bir yerden bir yere gitmek İçin varsa özel vasıtalarımızı kullanırız. Özel vasıtalar ile seyahat eder iken çoğu meselele da karşılaşabiliriz. Bunlardan biride, vasıtaların bozulmasıdır. Araçlarınızın bozulması kimsenin istemeyeceği bir haldir. Şehir İçi Çekici Fakat bazı hallarda öyle bir vasıta meseleu ile karşılaşıyoruz ki vasıtalarımız yolda gidemez duruma geliyor ve mecburen bir çekiciye gereksinim duyuyoruz.  17 senedir sizlere yol yardım hizmeti vermeye devam eden firmamız daha büyük ekibi ve usta kadrosu ile yol yardımda lider firma olma yolunda süratle ilerliyor!

YOL YARDIMDA ÖNCÜ FİRMA! Şehir İçi Çekici

Şehir İçi Çekici Uzman ekibimiz eşliğinde yolda kalmış vasıtalarınızı ideal biçimde zarar vermeden çekiyoruz ve bu türce mağduriyetiniz giderilmiş oluyor. Şehirler arası çekici gereksiniminiz da firmamız özen ile bu hizmeti vermektedir.

30 DAKİKA SÖZÜ VERİYORUZ!

Firmamız kentler arası çekici hizmetinde büyük sürprizlere imza atıyor. Ve yolda yardım beklerken sizi çok bekletmek istemediğimizden, varolduğunuz koordinatu bildirdiğiniz andan itibaren 30 dakikada yardım etmeye geliyoruz. Türkiye’nin çoğu koordinatunda ekiplerimiz bulunuyor. Böylece bölgenize en yakın ekiplerimizi size yönlendirip, yolda kaldığınız anda yardımınıza koşuyoruz!

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97