web analytics
motor-cekici

motosiklet çekici İçin Etkili Kurtarma Hizmeti

motosiklet çekici İnsan yapısı araçlar, zamanla bozulabilir veya yolda kalmanıza neden olabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda, profesyonel yol yardımını ararız. Bu sektörde adını duyuran ve markalaşan motosiklet çekici firmamız, bu ciddi durumlarda, etkili çözüm yöntemlerini tercih etmektedir.

Takım Ruhu motosiklet çekici

Ekibimizdeki tecrübeli ve işini meslek edinmiş personeller, takım ruhu ile hareket etmektedir. Bu nedenle, görev kargaşası yaşanmamaktadır. motosiklet çekici hizmetinde, akü takviyesi, lastik tamiri ve diğer tamir işlemleri için, tecrübeli usta ekiplerini tercih etmekteyiz. Aracınız tamir ve akü gibi sorunlarla karşılaştıysa, yapmanız gereken, yol yardımı ekibi istemektir. Aracınızın çekilmesi gerekiyorsa, yapmanız gereken işlem, kurtarıcı veya çekici araçlarımızı tercih etmenizdir.

Şehir İçi Çekici

Şehir İçi Çekici

Zamanla Yarışıyoruz motosiklet kurtarıcısı

Bizi aramanızdan kısa bir süre sonra yola çıkan ekiplerimiz, mümkün olan en kısa zamanda size ulaşmaktadır. Profesyonel çözüm yöntemleriyle çalıştığımız için, tamir veya benzeri durumları, kısa zamanda çözmekteyiz. Ayrıca, kurtarıcı araçlarla kurtarma işlemini de, yine profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Aracınız yolda kaldığı zaman, yapmanız gereken, kendinizi ve aracınızı emniyete alarak, hemen bizi aramanızdır. Bu şekilde, kurtarma işlemlerimizin daha kolay olmasını sağlayacaksınız. motosiklet kurtarıcısı

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Motosiklet, iki ya da üç tekerlekli, bisiklet benzeri, içten yanmalı motora sahip bir ya da iki kişilik ulaşım aracıdır.

İlk örnekleri bisikletlere motor takma girişimleriyle ortaya çıkmıştır. 1869 yılında ABD Massachusetts’li Sylvester Roper buhar gücüyle çalışan motosiklet benzeri bir taşıtı geliştirmeye çalışmıştır. 1893 yılında Felix Millet beş silindirli bir motoru bir bisikletin ön tekerleğine takarak bugünkü motosiklete oldukça benzeyen bir taşıt gerçekleştirmiştir.

Başarılı ilk iki tekerlekli motorlu taşıt tasarımını Fransız mucitler Michael ve Eugene Werner gerçekleştirmiştir. Werner kardeşler aracın motorunu, kadronun altına iki teker arasına yerleştirdiler. O tarihten sonra motosiklet tasarımlarında motor hep aynı yerde kalmıştır.

Üretilen motosikletlerde tip ayrımından çok kullanıcıların tercihleri öne çıkmaktadır. Örneğin hem gezi hem de spor motosikletlerinin özelliklerini tek motosiklette barındırma çabası sonucu üretilen gezi-spor motosikletleri çok fazla motor sever tarafından tercih edilmektedir. Tabii ki bu motosiklette gezi motosikletinin sürüş rahatlığı olmamasının yanında bir spor motosikletteki hız da beklenmemelidir. Sonuç olarak gezi motosikletinden daha iyi performansa sahip olup spor motosikletinden daha iyi sürüş rahatlığı sunan bir motosiklettir.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97