web analytics
istoç çekici

Esenyurt Çekici Araç Çekicilerinin Görevleri

Esenyurt çekici Araç arızalanması ya da olası bir kaza durumunda araç çekicileri, araçlarınızı ilgili servise götürmekle görevlidir. Özellikle, büyük ve kalabalık şehirlerde sıkça görülen araç kazalarında, kaza sonrası araçların hasarlı şekilde trafiğe çıkması hem fiilen hem de farklı bir kaza oluşturması açısından pek uygun değildir. Bu nedenle, hasarlı kaza ve arıza durumlarında çekici, aracınızı bulunduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi için yetkili servise götürmekle yükümlüdür.

Esenyurt Çekici işlemi bazen kasko poliçesinin içerisinde bulunmakta bazen de yol yardımı olarak ekstra çekici hizmeti almaktasınız. Özellikle şehir dışında meydana gelebilecek arıza durumlarına anında müdahale eden firmamız, can ve mal güvenliğini dikkate alarak, aracınıza uygun çekici hizmetini sunmaktadır.

Esenyurt Çekici Tepeden Çekici Nedir?

Tepeden çekici, farklı araç tiplerine göre kullanılan ve özellikle trafik polislerinin daha çok kullandığı çekici çeşitlerinden biridir. Ahtapot çekici olarak bilinen bu çekici türünde, binek araçlar ve minibüs gibi ağırlıktaki araçlar kolaylıkla çekilebilir. Tepeden inen dört adet kol, tekerleklere bağlanarak hasarlı ya da arızalı aracın çekiciye yüklenmesi sağlanır. Esenyurt Çekici Çok fazla hasara sahip olan araçlar bu tür çekici taşınmaktadır. Çünkü bu çekici türünde kapıların açılması gerekmeden, dörtlü kol sayesinde çekiciye yüklenebilir.

Çatallı Esenyurt Çekici Nedir?

Araç kurtarıcı türlerinden en fazla kullanılan çekici, çatal çekici çeşididir. Aracın alt kısmına yerleştirilen iki adet çatal sayesinde araç çekiciye yüklenebilir. Araç çatallar sayesinde kazalı dahi olsa kolaylıkla çekiciye alınabilir. Arıza ve hasarlı kaza durumlarında firmamız ile görüşerek, araç tipine uygun çekici çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Araç Kategorisinde Çekici Hizmeti

Esenyurt çekici Hizmette kalite, güven, istikrar ve pratik özellikleri benimseyen firmamız, müşteri memnuniyetini amaç edinerek çalışmaktadır. Gerek personel yapısı olsun ve gerek araç yapısı olsun, bir Avrupa yakası çekici ve kurtarma şirketinde gerekli olan bütün unsurları bir arada bulunduran firmamız, parça temini gibi konularda da yardımcı olmaktadır.

Esenyurt Çekici Usta Ekibimiz

Esenyurt çekici Kurtarma kategorisi, sadece çekici veya kurtarıcı kategorisinde değerlendirilmemektedir. Araç arızalarının giderilmesi için gerekli olan küçük araçlı yol yardım ekipleri de, yine kurtarma kategorisinde bulunmaktadır. Motosiklet kurtarma işlemleri, otomobil ve diğer benzer araçların çekilmesi, her zaman izin uzman Avrupa yakası çekici personel ekip ile gerçekleşmelidir. Son çıkan araçları takip eden firmamız, her zaman için en etkili kurtarma işlemini gerçekleştirecek araçları tercih etmektedir.

İşi Bilene Bırakın Esenyurt Çekici.

Bu kategoride en büyük sorunlardan biri olan, usta olmayanlara iş bırakma işlemi, aracınıza zarar vermektedir. Vinçli kurtarmada, profesyonel kurtarıcılarla çalışan ekiplerimiz, zarar görmüş aracınızın zararını artırmadan araca yüklemektedir. Yine çekme işlemlerinde uzman olan Esenyurt oto çekici ekiplerimiz, aracınızın ön düzenine, gereksiz zarar vermemektedir. Usta ihtiyacında, sertifikalı ve tecrübeli ustalarla, aracınızın arızalarını, kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97