web analytics
Oto Kurtarıcı

Sefaköy Çekici Araç Yol Yardım Hizmeti

sefaköy çekici Aracınız ile seyir halindeyken, faklı sebeplerden dolayı yol yardımı almanızı gerektirecek pek çok aksi durum meydana gelebilir. Ülkemiz, trafik sorunu olan ve trafik kazalarının fazla olduğu bir ülkedir. Bu nedenle iyi bir yol yardım sistemi sizi her türlü kaza ve hasardan koruyacaktır.

sefaköy çekici Yol Yardım Hizmeti Gerektirecek Durumlar

Sefaköy çekici Aracınızın yolda aniden durması ya da arıza vermesi sonucu, özellikle şehirlerarası bir yoldaysanız mutlaka yol yardım hizmeti almanız gerekmektedir. Tüm kaza ve arıza durumlarında yol yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu gibi durumların dışında, aracın çalınması, yakıtsız kalması gibi aksiliklerde de yol yardım hizmetini kullanarak, gerekli tamirhane, petrol ofisi ve çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tüm bu yol yardım hizmetlerinden yaralanmak için mutlaka kasko yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü bu hizmetler aracınızın kasko firması tarafından sağlanmaktadır. Kaskonun ana teminatları arasında, yanma, çarpma, her türlü kaza, çalınma hali gibi hasar kaybının fazla olduğu durumlar mevcuttur. Bu durumların yanı sıra kasko teminatı içerisinde, sefaköy çekici hizmeti de bulunmaktadır. Eğer, aracınız kaskolu ise yol yardım hizmetinden istenilen şekilde faydalanabilirsiniz.

sefaköy oto çekici Kasko Yol Yardım Hizmetlerinin Teminatları

1- Aracın anahtarının çalınması ya da kaybolması sonucunda kilit hizmeti verilmektedir.
2- Herhangi bir lastik sorunu ile karşı karşıya kalınırsa, işçilik masrafı kasko şirketi tarafından, malzeme masrafı ise araç sahibi tarafından karşılanmak koşuluysa gerekli lastik değişim hizmeti verilmektedir.
3- Yakıtı biten ya da hasarlı araç için çekici ekip yönlendirilmektedir.
4- Araç arıza nedeniyle yolda kalmış ise, en yakın yetkili servise götürme işlemi yine yol yardım teminatları arasındadır.
5- Kasko şirketinin kişiyle yaptığı anlaşmaya bağlı olarak, aracın tamir edilmesi süresi boyunca araç değerinde farklı bir araç temini sağlanmaktadır.
Kasko şirketi ile gerekli anlaşma yapılarak, ek teminatlarda sağlanabilmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir sefaköy Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

sefaköy çekici konumu: Tevfik Bey, Maslak Çeşme Cd. No:30, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Comments are closed

0533 405 51 97