web analytics

Oto Kurtarma Acil Çözüm

Oto kurtarma Karayolları üzerinde kalmış olan araçlarınız için  kurtarma desteği sağlamaktayız. Hızlı ve acil şekilde bir kurtarma çalışması sergileyerek, araç sahiplerinin sıkıntılarının giderilmesini sağlamaktayız. Bu konuda yetkili ve deneyimli olan oto çekicilerimizle, araçlarınızın karayollarından alınarak servise götürülmesini sağlayabilirsiniz. Her türlü doğabilecek mağduriyetin en hızlı şekilde giderilmesi için hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. oto kurtarıcı

Uzman Ekibimizle Oto Kurtarma

Uzman ekibimiz, aracınız nerede kaldıysa bulunduğunuz yere acilen gelmektedir. Daha fazla mağduriyetin oluşmaması içinde elini çabuk tutmaktadır. Yol yardımına gereksinim duyan araçlara müdahalelerimizi anında gerçekleştirmekteyiz. Anında araçların yoldan alınmasını ve trafiğin tehlikeye girmeden devam edilmesini sağlamaktayız. Üstün performanslarımız ile artık en etkili ve sorunsuz oto kurtarmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. oto kurtarma

Ekipmanlarımız İle Acil Kurtarma

Ekipmanlarımız ile acil şekilde oto kurtarma çalışması yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda seri bir davranış sergilemektedir. İşlerinizin hızlı ve kesintisiz olması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Araç kurtarıcılarımıza başvurarak, yolda kalan araçlarınız alınır. Burada yolda kalan araçlarınız için yapacağınız en doğru iş, ekibimizi aramanızdır. İletişime geçtikten sonra çok fazla beklemenize gerek kalmadan araçlarınızı almak için yola çıkmaya başlanacaktır. Araç çekicilerimiz ile araçlarınız alınırken, araçlarınıza kesinlikle zarar verilmez. Kontrollü bir şekilde araçlarınızın yoldan alınmasını sağlamaktayız. oto çekici
Kalite ön planda tutularak, çözüm odaklı bir kurtarma hizmeti sağlanmaktadır. Her hafta boyunca aktif bir şekilde hizmetler sunmaya devam edilmektedir. Profesyonel çözümlerimizle artık araçlarınız kısa süre de yoldan alınacaktır.

Tamir Hizmeti de Veriyoruz Oto Kurtarma

İlk olarak çekici ile sizin yanınıza geldiğimiz de bozukluğun namacıyla kaynaklandığını usta onarımci dostlarımızın belirleme etmeye çalışacağını söylemek isteriz. Şayet mümkünysa yerinde bir araya girmek ile yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Fakat bu mümkün değilse o vakit bütün donanıma sahip vasıta filomuzla sizin İçin süratli ve daima ideal fiyat temelli bir katkı vereceğimizi de görebilirsiniz.

Bütün İlçelerde Çekici ve Yardım Özelliği

Hangi ilçe de veya nerede bulunduğunuzun ehemmiyeti yok. Biz 24 saat dur durak bilmeyen zihniyetimızla sizin mağduriyet hususnuzu gideriyoruz. Etkili, emniyet dolu ve ekonomik bir çekici İçin bundan bu tür mutlaka diğer bir firmaya da lüzum duymayacaksınız. Siz değerli müşterilerimiz İçin yakıt taşıma, yedek lastik getirme ve diğer önlemlerimizi de görünce memnun kalacağınızı belirtmeliyiz. Her an çok daha çoksı İçin sizlerde bizi seçin ve hem kendinizi hatta aracınızı emniyetde hissedin.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Comments are closed

0533 405 51 97