web analytics
Kurtarıcı

Kurtarıcı Mı Lazım Hemen Ara

Kurtarıcı Beklenmedik anda yolda kaldığınız da ister istemez paniğe kapılabilirsiniz. Hele bilmediğiniz bir muhitte bu durum başınıza geldiyse tereddüt yaşamanız da olasıdır. Fakat biz, bütün bu kara bulutları dağıtmak üzere anında oto kurtarıcı olarak sizlere çareler sunmaya devam edeceğiz. Değerlerine bağlı ve sizin araçlarınıza sahip çıkan firmamız, güvenilir bir seçimde bulunmanın mutluluğunu da size ziyadesiyle yaşatacaktır.

Arayın ve Farkı Görün

İstanbul’un her iki yakasından birinde ve herhangi bir yerde aracınızla kalabilirsiniz. Kaza ya da yaşanılan problem sonucunda hemen en hızlı şekilde sizin yanınıza gelip oto kurtarma öncülüğünü başarıyla sunacak firma çağırmak isteyebilirsiniz. Toplam 39 ilçe için 30 dakika bizzat bulunulan yere gelme ve hızlı şekilde otomobilinizi çekme işlemini yaptığımızı da görebilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı ve yeni araçlarımız artık en ufak hasar dahi oluşmadan bunu yapabilmenize referans olacak düzeydedir.

En Özel Fiyat Olanakları

Aracın ulaştırılacağı yerin mesafesine göre en indirimli oto kurtarıcı fiyat teklifini de bizimle değerlendirmek cabası olacaktır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilme esnekliğine de kavuşacaksınız. En ileri hizmet metotları ve sürekli genişlettiği oto çekici destek alanıyla her şeyin tek bir sıkıntı dahi yaşanmadan olacağını görebilirsiniz. İşte böylesine bir farklılık için artık 24 saat ara vermeden devam ettiğimiz hizmetimiz ve gece vardiyamız ile de sizlere ivedi çözümler sağladığımızı bilin. Oto çekicileri ile oto yardımının ne anlama geldiğini bizzat deneyimleyin.

Kurtarıcı işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Pratik Kurtarıcı Sektör

Kurtarıcı Hizmet anlayışla hareket eden oto kurtarma firmamız, son teknoloji araçlarla ve bütün resmi belgelere sahip tecrübeli şoförleriyle, pratik çözüm üretmektedir. Araçların tekerlerinde çıkan sorunlar, aracınızın elektriğinde çıkan sorunlar ve aküye dayalı sorunlar, konusunun uzmanı firmamız tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Kurtarıcı İşlemleri Güvenle Gerçekleştirilmektedir

Araç çekme veya kurtarıcı, uzmanlık isteyen önemli işlerdendir. Firmamız, can güvenliği ve mal güvenliği konusunda, eğitimli personellerle çalışmaktadır. Çekici veya vinçle kurtarıcı hizmetlerine özel araçlarla hizmet veren şehirler arası çekici firmamız, 24 saat hizmeti, sürekli olarak vermektedir. Tatil, izin veya bayram gibi özel günlerde bile, hemen müdahale edebilmektedir. Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Kurtarıcı Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Araç Yol Yardım olarak sizlere en kaliteli oto çekici ve oto kurtarıcı hizmeti sunmaktayız. Çekici hizmetlerine çoğu değişik vasıta türü de dahildir. İstanbul’da devamlı yükselen vasıta ve sürücü adedi ile birlikte aşırı trafik de yanında vasıta problemini getirdi.

Ve bugün İstanbul’un yalnızca Avrupa yakasında onlarca vasıta detaylı sebeplerle yolda kalmaktadır. Bununla birlikte de bir grup sorunlar meydana çıkabilmektedir. Çekim hizmeti de en çok trafiğin yoğun bulunduğu saatlerde yapılmaktadır. Yoğun trafikte yaşanan araba kazaları, patlayan lastikler ya da biten aküler bu problemlerin yalnızca birkaç tanesi. Hem sizin açınızdan vakit kayıbı yaratma hem de aynı vakitte karşı doğrultu yönünden sorun yaratabilmektedir.

7/24 Hizmet

Yolda kalmaya çoğu değişik etkenler yol açabilmektedir. Soğuk kış günlerinde yeteri kadar ısınmadan hareket ettirilen vasıtalar eksik bakım nedeni ile aşırı trafikte zorlanarak bozukluk yapıyorlar. Genellikle E5 gibi trafiğin nerdeyse 24 saat yoğun bulunduğu bölgelerde sık sık güven şeridine çekilmiş bozukluklı vasıtalar görüyoruz. Hemen anında hepsi vasıta çekici hizmetinden faydalanmaktalar ancak hepsi kaliteli ve iyi hizmet alamamaktadır.

Maalesef bir çok vasıta çekici firması hem kalitesiz malzeme hem de iş deneyimi olmayan ucuz personeller çalıştırmakta ve hem vasıtalara zarar verebilmekte hem de sürücülerin mağdur olmasına sebep olmaktadırlar. Altınkaya olarak hem geniş vasıta filomuzun hem periyodik bakımlarını hem de müşterilerimize en iyi hizmet sunacak personel eğitimlerini her daim yapmaktayız. Ve de sizlere en profesyonel hizmeti sunmak amacıyla buradayız.

Comments are closed

0533 405 51 97