web analytics
büyükçekmece çekici

büyükçekmece çekici Hızlı Hizmet  Mimar Sinan Merkez Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No: 62, 34535 Büyükçekmece/İstanbul 2000 senesinden bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, vakit içinde kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 17 senedir, ideal fiyat, süratli hizmet, varolduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde eksper yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam etmekteuz.

Yol yardımı, bakım ve tamir, vasıta ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın koordinatda olan vasıtalarımızı yönlendirmekteyiz. büyükçekmece çekici Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla dilediğiniz vakit bizimle tesirleşime geçebilirsiniz.

büyükçekmece çekici Araba Çekme İşlemleri Nasıl yapılır?

büyükçekmece çekici Hiç beklenmedik bir vakitte aracınız bozukluk yapılabilir, yolda kalabilir, veya bir kazaya karışabilirsiniz. Böyle bir halde, ytesir sahibi servis veya  çekici çağırmanız lüzumebilir. Bozulmuş veya hasar almış aracın çekilmesinde, iki vasıta arasında belirli bir uzaklık olması lüzumlidir. Çekilen vasıta, sürücü denetimi ile çekilmelidir. Çelik halat kesinlikle bulundurulmalıdır. büyükçekmece oto çekici Çekilen aracın hasarına göre, çekme prosedürü yapılmalıdır. Operatörlük belgesi olan, eksper şahıslardan yardım almanız lüzumiyor. Bu hususta bize itimatabilirsiniz. Araç bozukluklarında, rastgele bir kazada kapanan yollarda yaşadığınız sorunlarda, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor büyükçekmece araç çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Büyükçekmeceİstanbul‘un batısında bulunan bir ilçesidir. Doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle güneyde Marmara Deniziyle çevrilmiştir. Yüzölçümü 196 km²’dir. 1987’ye kadar Çatalca’ya bağlı bucak merkeziyken ilçe olmuş ve 2009’daki idari yapılanma değişikliklerine kadar Avcılar ve Küçükçekmece ilçelerine komşu olmuştur. Bu yılda yapılan değişikliklerde Gürpınar, Beylikdüzü (eskiden Kavaklı) ve Yakuplu beldeleri Beylikdüzü; Esenyurt ve Kıraç beldeleri Esenyurt; Bahçeşehir beldesi de Başakşehir ilçelerine bağlanınca ilçenin alanı büyük ölçüde küçülmüş, yalnız lağvedilen Çatalca’nın Muratbey ve Silivri’nin Celaliye-Kamiloba beldelerinin katılımıyla batı yönünde ilçe genişlemiştir. Ayrıca lağvedilen Tepecik, Mimarsinan ve Kumburgaz beldelerinin mahalleleri de Büyükçekmece Belediyesi sınırlarına katılmıştır.

Büyükçekmece’de Türkiye‘nin 1., Avrupa‘nın 3. en yüksek TV kulesi, Türkiye’nin en büyük sergi alanı TÜYAP bulunmakta ve Büyükçekmece yazlık kent olduğu için uzun bir sahili, alışveriş merkezi, çarşısı, tarihi eserleri, 5 yıldızlı hotelleri, tiyatrosu, spor salonları, parkları ve su parkı vardır.

Comments are closed

0533 405 51 97