web analytics
kamyon çekici

beyoğlu çekici Hizmetleri Bereketzade, Bereketzade Cami Sk. No:2, 34421 Beyoğlu/İstanbul Kullandığınız aracınız beklenmedik bir biçimde bozukluk verebilir ya da trafikte istenmeyen bir kazaya karışabilirsiniz. Bu halde şayet aracınız normal koşullarda çalıştırarak hareket edemez halde ise, çabuk deva çekici çağnehirtır. beyoğlu çekici Alhemen eksper bir çekici şoförü ya da operatörü aracınıza zarar vermeden, varbulunduğu yerden alır ve gitmesi lüzumen eyer emniyetle bırakır. Çekici hizmetini günün her zamhemen temin edebilirsiniz. 7/24 hizmet vermektedir. Genel ve resmi tatillerde de çekici hizmeti Aralıksız devam ediyordir.

Aracınız Hangi Çekici İle Çekilmeli? beyoğlu çekici

Her hangi bir halde çekiciye lüzumsiniminiz bulunduğunda, profesyonel ve işin ehli ekiplerden destek aldığınızdan emin olunuz. Çekilecek aracın binek otomobil, otobüs, minibüs ya da kamyon gibi ağır vasıta bulunduğunu kesinlikle çekici ekibine evvel bildiriniz. Çekici vasıtalar, çekimi yapılacak olan araca göre değişik tonajlarda imal edilmektedir.

beyoğlu çekici Fiyatları Nasıldır?

Çekici fiyatları, çekimi yapılacak aracın türine göre parametrelik göstermiştir. beyoğlu çekici Aynı vakitte çekimi yapılacak aracın alınması ve gideceği yere bırakılması arasındaki uzaklık de ücreti direk tesirler. Gerekli verileri net olarak vermeniz halinde size İdeal çekici maliyeti menfaatilacaktır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

İstanbul çekici

İstanbul çekici

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir beyoğlu araç çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto beyoğlu çekici kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,Beyoğluİstanbul‘un Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Kuzeybatıda Şişli ve Kâğıthane, doğuda Beşiktaş ve İstanbul Boğazı, güneyde ve batıda ise Haliç ile sınırlı ilçenin yüz ölçümü 8.76 km2‘dir ve 45 mahalleden oluşmaktadır. İsmini Pera da denen, TünelTaksim arasında uzanan İstiklal Caddesi ve ona açılan sokakların belirlediği alanı kapsayan Beyoğlu semtinden alır.

Comments are closed

0533 405 51 97