web analytics

esenler çekici Oto Kurtarıcı Neler Yapar? Birlik, Mehmet Akif İnan Cd. 6-8, 34230 Esenler/İstanbul Trafik akışı amacıylade beklenmeyen birtakım olumsuz haller olabilmektedir. En sık görülen olaylardan biri, vasıtaların trafik seyri esnasında bozukluklanarak yol da kalmasıdır. Kimi vakit vasıtalarınız gecenin çok geç saatlerinde bile yolda kaldığı olabiliyor.

esenler çekici Uygun Fiyat Kalitesiyle Kusursuz Çekici

Çalışmayan vasıtalarınızın bozukluk çözümlerinin yapılması İçin en süratli biçimde servise gdolayılmesi lüzumecektir. esenler çekici Araçlarınızın acil biçimde servise gdolayılmesi İçin oto kurtarıcı olarak lüzumeni en uygun biçimde gerçekleştirmekteyiz. Sektörde süratli oto kurtarma olarak vazifiyetimizi icra etmekteyiz. Hangi yerde aracınız bozukluk dayanıklıış olursa olsun, seri bir biçimde gelerek servise ulaştnehirtayız.

Uygun fiyat siyasetsıyla mükemmel bir oto kurtarıcı hizmetleri verilmektedir. Zor halde yurtdaşlarımız kalsalar bile, bir telefon kadar yakınlarında olmaktayız. esenler çekici Ekonomik bir kurtarıcı hizmeti Aralıksız bir biçimde vermekteyiz.

Oto kurtarıcı olarak mağdur kalan yoldaşlarımıza özel çözümler verirız. Vermiş bulunduğumuz hizmetlerimizde;

-Hız etkenine oldukça ilgi edilir.
-7/24 aktif hizmet sağlanır.
-Nerede olursanız olun gelinir.
-Özel vasıta ekipman desteği sağlanır.
-Ekonomik bir hizmet verilir.

esenler çekici Oto Kurtarıcı 7/24

7/24 gece gündüz demeden, oto çekici çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çok geç saatlerde yolda kalmış olsanız bile firmamızı hemen aramanız yeterlidir. esenler çekici Zamandan tasarruf yapabileceğiniz üstün hizmetlerimize yer açmakteyiz. Zaman kayıbı yapmanızı engel olarak, en süratli biçimde vasıtalarınızın onarım edilmek üzere servise gdolayılmesini dayanıklıaktayız. Yeniden vasıtalarınızı emniyetilir bir biçimde kullanmanız İçin lüzumlu bütün hizmetler verilmektedir. Yol yardım hususu ile ilgili lüzumlu destekler verilmektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir esenler çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Bölge, Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanıdır. Bu bölgenin en eski ahalisi Litros ve Avas adlarıyla kurulan köylerde yaşayan Rumlardır. Bu devirde ahali tarafından Aretai yani Faziletler Tepesi olarak da bilinirdi.[4] Esenler veya Atışalanı Köyleri eski tarihlerde Bizans’ın şaşaalı devirlerinde İstanbul’un Türkler tarafından fethine kadar Bizans köyleri olup, Bizans İmparatorluğu’na türlü tarım ürünleri yetiştirerek ekonomik katkıda bulunmuşlardır. Osmanlı döneminde Mahmutbey nahiyesi içerisinde birer Rum yerleşim yeri olan Litros ve Avas köylerinin etnik yapısı, Lozan Antlaşması‘yla değişmiştir. Cumhuriyet döneminde Rum kökenli halkın Yunanistan’a göç etmesiyle boşalan köylere, Doğu Makedonya’dan gelen mübadele göçmenlerini Türkler iskan ettirilmiştir. Uzun yıllar mübadele köyü konumunda kalan Litros ve Avas isimlerini 1930’lu yıllara kadar korumuştur. 1937-1940 yıllarında gerçekleştirilen değişiklikle Litros-Esenler, Avas-Atışalanı olarak Türkçeleştirilmiştir.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97