web analytics
güngören çekici

güngören çekici hizmetlerimiz sizlere 7/24 hizmet sunup en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetler sunmak için güngörende hizmet sunar. Güngören çekici adress: Güneştepe, Doğanbey Cd. No:1, 34164 Güngören/İstanbul araçlarımız bu konuma yakındır.

güngören çekici 7/24 Hizmetinizdeyiz.

güngören çekici Otomobil kategorisinin en mühim problemlerinden biri, yol yardım desteğidir. Otomobil aleminde, aradığınız tüm vasıta modellerinin kentler arası çekici ve yol yardım hizmetini, hususnun eksperı olan firmamız, çok basit bir biçimde yapmaktadır. güngören çekici Elemanlarımız, işini seven ve deneyimli çalışma düzenine bulunduran şahıslardan tercih edilmektedir.

Oto Kurtarıcı İşi güngören çekici

Araç kurtarma işinde mühim olan emniyet, süratli çalışma sistemi ve ideal fiyat alternatifleri, şirketimizin en mühim bilhassari arasında bulunmaktadır. Şehirler arası çekici hizmetinin yanı sıra, ufak vasıtalarla yol yardım ekibi hizmeti de sunmaktayız. güngören çekici Motor, şanzuman, elektrik ve akü gibi mühim seksiyonlerde oluşan bozukluklar, eksper ekiplerimiz doğrultusundan çok basit bir biçimde onarım edilmektedir. Lastik bozuklukları ve başka benzer bozukluklar, hususu ile ilgili eksper ekiplerimizin eksperlık kısmına girmektedir.

güngören çekici Günün Her Saatinde Hizmetinizdeyiz

Gece gündüz, yaz ya da kış, tüm vakit dilimlerinde sizin İçin en iyi hizmet zihniyeti ile hareket ediyoruz. Yolda kaldığınız vakit, bilhassa ıssız yerlerde kaldığınız vakit, kentler arası çekici hizmetleri kategorisinde, kendi emniyetcesinizi almanız gerekiyor. güngören çekici Aracınızı da emniyetli bir yere çekebilirseniz, bu sizin İçin daha iyi olur. Araçta yangın varsa, ilk yardım çantasındaki yangın tüpünü kullanınız. Ciddi yangınlarda ise vasıtadan uzaklaşmalısınız. Hemen bizi aramalısınız ve hali çeşitli bir biçimde anlatmalısınız. Sizin anlattıklarınız, yardım ekibinin oluşturulmasında mühim rol oynayacaktır.

Kurtarıcı

Kurtarıcı

güngören çekici İletişim ve internetin gelişmesiyle, yollarda kalan insanları, nokta atışı ile tam olarak tespit edebiliyoruz. Hava şartları ne olursa olsun, anında yerinizi tespit ediyoruz ve yardım gönderebiliyoruz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Güngörenİstanbul‘un bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası‘nda yer alır; Türkiye‘nin 7 km kare alanı ile yüzölçümü bakımından en küçük ilçesidir. 3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda ZeytinburnuEsenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur.

 

Comments are closed

0533 405 51 97