web analytics

eyüp çekici Son Model Araçlarla Ve Çekici Hizmetiyle Tanışın. Eyüp Merkez, Silahtarağa Cd. No:53-55 D:57, 34050 Eyüpsultan/İstanbul  Tamirat aynısı çoğu prosedür, vasıtalar İçin oldukça mühimdir. Genellikle, yolda kaldıysanız, vasıta onarıminden anlayan bireylerin bulunması ve davetiyelması, büyük ehemmiyet taşımaya başlayacaktır. Genellikle Yolda kalanlar İçin, can ve mal kayıbı tehlikesi oluşmaktadır. eyüp çekici Çok sıcak vakitlarda, tenha yerlerde kalabilmek, dağ başında kar fırtınası altında mahsur kalabilmek, büyük sorunları yanında oluşturmaktadır. Bu amaçla, firmamız,  karlı ya da sıcak vakitlarda, en kısa vakitte, yolda kalan vasıtaların imdadına yetişmektedir.

Etkileşime Geçin. eyüp çekici

Cep telefonu ve internet teknolojinin ilerlemesi eşliğinde, etkileşimde son noktayı yaşıyoruz. Otomobille, otobanlarda ya da tenha bölgelerde, yolda kalındığı vakit, günün her vakitında telefonlarınızı bekleyen oto kurtarma ekiplerimizi araması yeterdir. Ekiplerimiz, İdeal vasıta ve tesisatla, anında yola çıkmaktadır. Yolda kalma halinizu ve sıhhat halinizu, telearka planda bize bildirebilirsiniz. Aracınızın halini, tam anlamıyla transferlısınız. Aracınızın güvencesini ve kendi güvencesinizi, tam anlamıyla yapmaklisiniz.

Başarılı Çözüm Noktası eyüp çekici

Aküler, vasıtaların en mühim ögesidir. Genellikle kış aylarında, akünün bozulması eşliğinde, aracınızı çalıştırmanız olası değildir. Elektrik bozukluklarında, oto elektrikçiler, motor bozukluklarında vasıta kurtarma motor ustaları, çalışma ekibimizin amacıylade tespit edilen elemanlardır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ahtapot çekici

Ahtapot çekici

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir eyüp Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Eyüpsultan ya da eski adıyla Eyüpİstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesi. 1936’da FatihBeyoğlu ve Sarıyer ilçelerinin bir bölümüyle kurulan Eyüpsultan ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüpsultan ilçesinin nüfusu 2020 yılındaki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 405.845’tir. İlçenin Haliç’in iç kesiminde kısa bir sahil şeridi, Karadeniz ‘de Akpınar ve Çiftalan köyleri arasında da uzun bir sahil şeridi vardır. Kurulduğunda bugünkü Sultangazi ilçesinin Eskihabipler Mahallesi dışında tamamını, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa ilçelerini de kapsayan Eyüpsultan, bugünkü sınırlarına 2009’da Yayla mahallesini Sultangazi’ye vererek ulaşmıştır. Eyüpsultan ilçesi doğuda Sarıyer, güneydoğuda Kâğıthane ve Beyoğlu, güneybatıda Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa, güneyde Zeytinburnu ve Fatih, batıda Arnavutköy ve Sultangazi, güneybatıda Başakşehir ilçelerine komşudur.

Comments are closed

0533 405 51 97