web analytics

zeytinburnu çekici Yenidoğan, 41. Sk. 15-7, 34020 Zeytinburnu/İstanbul Arabalarda vakit amacıylade bozukluklanmalar ortaya gelebilmektedir. Bu da  vasıtaların yolda kalmasına yol açabilir. Bu gibi hallerde oto çekici davetiyelması ve bu türce aracın oto servise gliderilmesi lüzumlidir. Çekici prosedürlerinde hizmet prosesinin nasıl işlediğini bilmek ve hangi hallerde çekici hizmeti alabilmek lüzumliliğini bilmek mühim bir hususdur.

zeytinburnu çekici 7/24 Hizmet

Çekici, şahsi olarak  hizmet gerçekleştiren bir diğer vasıtatır. Bu sebeple belirli bir ücretlendirme dahilindedir. Sigortalı vasıtalar İçin belli yol yardım paketleri sunulmaktadır. Bu paketlerde belirli  oto çekici masrafları da karşılanmaktadır. zeytinburnu çekici Bu hususta  istenmedik bişile karşılaşmamak adına sigortayı iyi bir biçimde okumak ve araca ait bütün verileri bilmek lüzumlidir.

Oto Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Oto çekicilerinin vasıta çeşitlerine göre  değişik bir kaç çeşidi sahip olunantur. Bunlar;
-Çatallı çekici: İki büyük  çatal vasıtası ile aracı kaldırılarak çekici kasasına koymaktadır. Kablolu kumandası bulunuyor.
-Tepeden çekici: Daha fazla trafik polislerinin kullandığı oto çekici sistemidir. Aynı vakitte ahtapot çekici şeklinde de bilinmektedir.  Vincin dörtlü çatalına tekerlekler bağlanarak bozukluklı vasıta, çekicinin kasasına hususlur. Aynı vakitte iki vasıta aniden taşıyabilir. Bu oto çekici opsiyonunda  vasıta kapılarının açılmasına lüzum duyulmaz.
-Vinçli kayar platform: Arızalı vasıta hareket ettirilebilir haldeysa çekici deki kayar platforma girmesi sağlanır. Fakat hareket ettirilemiyorsa çekici deki vinç doğrultusundan platforma çekilir. Aynı vakitte iki vasıta taşıyabilir.
-Oto aktarım çekicisi: Çekicide ki hidrolik makaralı vinç  ile bozukluklı vasıta damperli platforma çekilir. İndirilme esnasında damper kaldırılarak  ilgilice makara gevşetilir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir zeytinburnu çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

zeytinburnu çekici Fiyatları

Oto Çekici  hizmetleri  sigorta kapsamına girmektedir. Aracın sigortasız olması trafik üstünde herkes İçin doğrudan tehlike arz etmektedir. Bu sebeple kasko ve sigorta gibi mühim prosedürleri yaptnehir lüzumlidir. Oto çekici sigorta dahilindedir. Fakat en yakın oto servisi yerine bireyin istediği diğer bir servis söz hususu bulunduğunda ekstra bir ücretlendirme lazım olur. Bu amaçla koordinatdaki en yakın oto servis seçilmelidir.

Zeytinburnu wiki

Zeytinburnu’nun güneyinde Marmara denizi, doğusunda Fatih, kuzeydoğusunda Eyüpsultan, kuzeyinde Bayrampaşa, kuzeybatısında Esenler, batısında ise Bakırköy ve Güngören ilçeleri yer alır. İlçenin bugünkü sınırlarını batıda Çırpıcı deresi ile doğuda tarihi kara surları belirler. Marmara kıyı şeridi Yedikule’den Bakırköy’e kadar yaklaşık 2.5 km’dir.

Genel olarak düz bir topografyaya sâhip ilçenin yüzölçümü 11.42 km2 ’dir. 13 mahalleden oluşmaktadır. 44 cadde, 2 bulvar, 991 sokak ve 37 ana artere sahiptir. Tarihte olduğu gibi bugün de uluslararası ulaşım ağının bir parçası olan kara ve demir yolu hatları Zeytinburnu sınırları içinden geçmektedir. Devlet karayollarının (E–5) ilçe sınırlarında kalan kısmı yaklaşık 5 km’dir. Günümüzde Marmaray, Metro, Tramvay, Metrobüs ve İETT ulaşım ağları ve aktarma istasyonlarıyla İstanbul’un her noktasından Zeytinburnu’na ulaşım kolaydır.

Zeytinburnu’nda 50’li yıllardan sonra nüfusun en fazla arttığı zaman dilimi 1990-2000 yılları arasıdır. Bu dönemde İstanbul’un nüfusu % 37 artarken Zeytinburnu nüfusu % 49’luk bir oranla rekor düzeyde artış göstermiştir. Adrese dayalı nüfus kayıt sisteminden elde edilen verilere göre 2019 yılı itibarıyla Zeytinburnu ilçesinin nüfusu 293 bin 574’tür.

Zeytinburnu’nda bugün faaliyet gösteren 25 binden fazla iş yeri, 10 bine yakın imalathane ve 170 fabrika Türkiye ekonomisine hatırı sayılır bir katkı sağlamaktadır. İlçe sakinlerinin önemli bir bölümünün alt ve orta gelir grubundaki aile ve bireylerden oluştuğu bilinmektedir. Türkiye’nin hemen her bölgesinden göçen ailelerle birlikte, zorunlu ya da gönüllü dış göçler nedeniyle Balkanlar, Batı Trakya, Suriye, İran ve Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinden gelen aileler burada bir kültür mozaiğinin parçalarını oluştururlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97