web analytics
sultangazi çekici

sultangazi çekici Uğur Mumcu, Belediye Sokak No:7, 34265 Sultangazi/İstanbul Araçların yolda kalması halinde oto servislere götürülmesi için çekici hizmeti alırlar. İhtiyaç duyulduğu her an  oto kurtarma sisteminden çekici  tahsis edilerek mevcut araç en yakın oto servise götürülmektedir.

sultangazi çekici Hizmeti ve Süreci

sultangazi çekici prosedürüne göre  araç bulunduğu noktadan alınır ve konumdaki en yakın oto servise teslim edilir. Yani çekici hizmeti bu sınırlama kapsamında sorumludur. Aracın maliyeti ve hasar kaydı gibi hususlar çekici hizmeti içerisinde bulunmaz. Genellikle anlaşmalı servis hizmetleri sunulmaktadır.

sultangazi çekici 7/24

Araç arızası ve  ya  dikkatsiz kullanıma bağlı kazalar genellikle çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların olması halinde araç hareket edemez duruma gelebilmektedir.  Bunun dışında kaza nedeni ile aracı oto servise götürmek gerekebilir. Bu noktada sultangazi çekici hizmetinden yararlanmak gerekmektedir. Yol yardımı hizmeti 7/24   sunulmaktadır. Arıza yaşandığı an arama ya da mesaj ile talep etme sonucunda  yardım gelecektir. Belirli şirketler tarafından sağlansa da yol yardım işlemi kara yolu olarak tanımlanan noktalarda hizmet vermektedir. Çekici hizmeti arandığında ilk olarak yer tespiti yapılır. Tespit  sonrası  bir yol yardım ekibi gönderilir. Araç alınıp, en yakın oto servise götürülür.

Ahtapot çekici

Ahtapot çekici

Çekici Fiyatları sultangazi oto çekici

sultangazi çekici fiyatları bu hususta sektör dahilinde müşterilerine değişik şekilde sunulabilir. Nitekim Araç arızalanması halinde çekici hizmeti alındığında  sigorta devreye girer. Burada sürücü araç adına  sınırı aşmamış halde ise, çekici fiyatları kapsamında herhangi bir ücretlendirme talep edilmemektedir. Yani bütün ücretler sigorta şirketi tarafından karşılanır. sultangazi Eğer sürücü sınırı aşmış halde ise ya da sigorta sahilinde değil ise çekici fiyatları için ödeme yapmak gerekmektedir. Bu hususta genellikle  sultangazi çekici fiyatları 200TL-500 TL arasında ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Oto sultangazi Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto sultangazi çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto sultangazi Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir sultangazi çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Sultangaziİstanbul Avrupa sultangazi Yakası‘nda bir ilçedir. 2008 yılında Gaziosmanpaşa‘ya bağlı 14, Eyüpsultan ve Esenler‘e bağlı birer mahallenin katılımıyla kuruldu.

Denizden 50 metre yükseklikte, 36 km² yüz ölçüme sahip olan ilçe doğuda Eyüpsultan , batıda Esenler , güneyde Gaziosmanpaşa, kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınır oluşturmaktadır. İlçe sahip olduğu yüzölçümüyle İstanbul ilçeleri arasında 19. sıradadır.

16 mahalleden oluşan ilçede Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Alibey barajı 1975 – 1983 tarihleri arasında, içme, kullanma ve sanayi suyu temini maksadıyla inşa edilmiş olup hâlen Avrupa yakasının önemli bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Toprak gövde dolgu tipi olan barajın gövde hacmi 1.930.000 m³, akarsu yatağından yüksekliği 30,00 m, normal su kotunda göl hacmi 66,80 hm³, normal su kotunda gölalanı 4,66 km²’dir. Yılda 39 hm3 içme suyu sağlamaktadır. Üzerinde amatör balıkçılık, su sporları etkinlikleri yapılmakta olup etrafını çevreleyen koruma altındaki ormanlık alanla ilçenin sosyal dinleti ihtiyacını karşılamaktadır. İlçe sınırları içerisinde bir de Yükseköğretim Kurumu (Üniversite), (Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İlhan Varank Kampüsü) bulunmaktadır.[2]

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97