web analytics
ikitelli çekici

ikitelli çekici kurtarıcı kurtarma yol yardım

ikitelli çekici  34480 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul Araçların yolda kalması durumunda oto servislere gdhadiyilmesi İçin çekici hizmeti alırlar. İhtiyaç duyulduğu her an oto kurtarma düzeninden çekici tahsis edilerek sahip olunan vasıta en yakın oto servise gdhadiyilmektedir.

ikitelli çekici Hizmeti Nedir?

Araçların yolda kalması durumunda oto servislere gdhadiyilmesi İçin çekici hizmeti alırlar. İhtiyaç duyulduğu her an ikitelli çekici düzeninden çekici tahsis edilerek sahip olunan vasıta en yakın oto servise gdhadiyilmektedir.
Çekici prosedürüne göre vasıta varbulunduğu noktadan alınır ve koordinatdaki en yakın oto servise teslim edilir. Yani çekici hizmeti bu sınırlama kapsamında mesuldür. Aracın maliyeti ve hasar kaydı gibi hususlar çekici hizmeti içersinde bulunmaz. Çoğunlukla uyuşmalı servis hizmetleri sunulmaktadır.

Şehir İçi Çekici

Şehir İçi Çekici

ikitelli çekici Çekici Hizmeti ve Süreci

Araç bozukluksı ve ya ilgisiz kullanıma bağlı kazalar yinelde çok çok yaşanmaktadır. Bu kazaların olması durumunda vasıta hareket edemez duruma gelebilmektedir. Ayrıcana kaza sebebi ile aracı oto servise götürmek lüzumebilir. Bu noktada çekici hizmetinden faydalanmak lüzumlidir. ikitelli çekici Yol yardımı hizmeti 7/24 sunulmaktadır. Arıza yaşandığı an arama ya da mesaj ile talep etme neticesinde yardım ilerikitir. Belirli şirketler doğrultusundan sağlansa da yol yardım prosedürü kara yolu olarak tariflenen noktalarda hizmet vermektedir. Çekici hizmeti arandığında öncelikle yer belirlenmesi yapılır. Tespit ardından bir yol yardım ekibi gliderilir. Araç alınıp, en yakın oto servise gdhadiyilür.

İstanbul çekici

İstanbul çekici

ikitelli çekici Kurtarıcı Fiyatları

Çekici fiyatları bu hususta sektör dahilinde müşterilerine değişik biçimde sunulabilir. Nitekim Araç bozukluklanması durumunda çekici hizmeti alındığında sigorta döneme girer. Burada sürücü vasıta adına sınırı aşmamış durumda ise, çekici fiyatları kapsamında rastgele bir ücretlendirme talep edilmemektedir. Yani tüm ücretler sigorta şirketi doğrultusundan karşılanır. Eğer sürücü sınırı aşmış durumda ise ya da sigorta kıyıinde değil ise çekici fiyatları İçin ödeme gerçekleştirmek lüzumlidir.

Bu hususta yinelde ikitelli çekici fiyatları 200TL-500 TL arasında ve uzaklıkye göre değişmektedir.
Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, hususunun eksperı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik gibi çoğu hususta, en iyi yardımı gerçekleştirmektadır. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi İçin, tesirli çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor kurtarıcı

Altınkaya Her sektörde bulunduğu gibi, oto kurtarma pazarında de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, ufak vasıtalarla, ufak bozuklukları onarım edebildiği gibi, büyük vasıta kurtarma çekici prosedürlerini de gerçekleştirmektadır.

Çekici İş Makinesinin Çeşitleri Ve Kullanım Alanı İş makineleri çoğu manada fayda karşılamaktadır. İhtiyaca binaen imal edilen bu makineler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazede koordinatunu alan makinelerden bir tanesi de çekicidir.

ikitelli çekici Çalışmayan, ikitelli çekici kaza yapmış ya da hatalı park dilen motorlu taşıtları taşımaya yarayan araca çekici denilir. Üstlendiği fonksiyonlerden dhadiyi bir başka adı da kurtarıcıdır. Günlük yaşamta trafikle içi içe olan insanlar kurtarıcı davetiyeldığına sık sık tanık olmaktadırlar. Özelliklee nüfus seviyesi yüksek kentlerde bu hal çok daha süregelen gözükmektedir.

Büyük kentlerin süregelen meselelarından biri trafik bozukluğudir. Nüfusun kalabalık ve taşıtların çok olması, trafik meselelarını çözülemez duruma oluşturmaktadır. Trafik esnasında bozukluklanan ya da hatalı yere park edilmiş vasıtalar İçin kurtarıcı davetiyelmaktadır.

ikitelli çekici Çekicinin İşlevi Nedir?

Çekici iş makinesi, çoğu alanda karşımıza çıkabilmektedir. İş makinesi adı altında anılmasının sebebi, başka makinelerle ortak bilhassare sahip bulunduğundan kaynaklanır. Çekiciler kaza esnasında hasarlı bir aracı tedavi vazifiyeti üstlenebilmektedir. Kaza yapmış aracın sert hava koşullarında sürülebilecek bir yüzeye geri döndürülmesine imkân sağlar. ikitelli çekici Yahut aracın onarım atölyesine nakledilme vazifesini yerine oluşturmaktadır.

Çekicilerin bir kaç değişik çeşidi bulunuyor. Bu detaylılik kullanım bölümünden sebeplenmektedir. Bazı kurtarıcı tipleri yalnızca trafikte kullanılmak üzere geliştirilmiştır. Bazıları ise endüstri pazarında hizmet vermektedir. Kurtarıcıların bir alanı yüksek ton taşıma kapasitesi içermektedir. Bunlarla detaylı iş alanlarında karşılaşmak olası olabilir.

beyoğlu çekici

beyoğlu çekici

ikitelli oto çekici (Kurtarıcı) Çeşitleri

Kurtarıcıların tipleri, taşıyacakları ya da çekecekleri araca göre meydana çıkmaktadır. Söz hususu tiplerin birtakımları şu biçimde sıralanır: Çatallı, tepeden, kayar platform ve oto aktarım çekicisidir. Çatallı çekicinin fonksiyonu, yükü alttan kaldnehir ve çekerek taşımaktır.

Tepeden çekicinin başka adı ahtapottur. Bu ismin verilme sebebi vincin tepeden inip dörtlü çatallara tekerlek bağlanmasıdır. Güvenliği sağlanan vasıta, çekicinin kasasına hususlmaktadır. Bu kurtarıcı türü, ahtapot misali aracı sarmalamakta ve emniyetilir biçimde korumaya alabilmektedir.

Kayar platform denilen çekici trafikte sık sık kulldile getirilmektedir. Aracın yolda kalıp hareket etmesi durumunda çekicide belirleme edilen kayar platforma vasıta kaydırılarak yerleştirilir. Aracın hareket edememesi durumu söz hususu bulunduğunda, vinç davetiyelmaktadır. Vinç vasıtası ile vasıta, kayar platforma çekilmektedir.

Oto aktarım çekicisinde hidrolik makaralı vinç bulunuyor. Vinç vasıtasıyla çekilmesi istenilen vasıta, damperli platforma aktarılmaktadır. Araç aktarımı esnasında damper kaldırılmaktadır. Ardından makara gevşetilmekte ve aracın emniyet İçinde çekilmesine yol açılmaktadır. Oto çekici

Çekicinin İşlevi ve Önemi ikitelli araç çekici

İnsanın günlük yaşantısı çoğu meseledan kaynaklı aksayabilmektedir. Bu meselelar birtakım hallarda dış koşullardan birtakım hallarda de şahsi meselelerden sebeplenmektedir. Burada bizi ilgilendiren nokta dışsal koşullar olmaktadır. Altınkaya

Dış koşullara örneğin sert hava koşulları verilebilir. Özelliklee kış aylarında emniyet tedbirleri alındığı durumda birtakım meselelar yaşanabilmektedir. Kimi vasıtalar sözü edilen koşullardan tesirlenerek yolda kalabilmektedir. Bu noktada çekiciler döneme girmektedir. Araca dair çözülemez bir mesele olmadığı müddetçe, kurtarıcı vasıtası ile vasıta çekilebilmektedir. Böylece yolda kalan vasıtalar ya da bir nevi yaşamlar kurtarılmaktadır.

İkitelliİstanbul‘un batısında Küçükçekmece ve Başakşehir sınırları içeresinde yer alan semt.

1980’lerin başında EminönüKaraköy gibi semtlerde bulunan imalatçı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İSTOÇ ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir. Bu sitelerin getirdiği gecekondulaşmanın yanında semt içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Başakşehir isimli toplu konutların yapılması ve Olimpiyat Köyü ile Atatürk Olimpiyat Stadyumu için bu bölgenin seçilmesi ile çok hızlı bir gelişme yaşamıştır. Semte bağlı mahalleler Mehmet AkifAtatürkZiya Gökalp olup son mahalle 2009’da Başakşehir’e geçmiştir.

Semtin nüfusu 1980’lerin başında yoğun göçle birlikte artmıştır. İkitelli Sanayi sitesi ile sanayide büyük bir ivme kazanmıştır.İETT‘nin merkezi 1986’da buraya taşınmıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin yine bu tarihlerde temeli atılmıştır, ayrıca Başbakanlık Toplu Konutlarının yapımına da 4 etap olacak şekilde başlanmıştır. Tüm bunların temeli Başbakan Turgut Özal tarafından atılmıştır. Turgut Özal’ın en büyük projelerinden biri organize sanayi bölgesidir. Yapı itibarı ile Avrupa’nın en büyük organize sanayi bölgesidir.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97