web analytics

Ağır Ticari Çekici

Ağır Ticari Çekici işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
 • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
 • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET
 • Kamyon Çekici
 • Tır Çekici
 • Otobüs Çekici
 • Ağır Ticari Çekici
 • Kamyon Kurtarıcı
 • Tır Kurtarıcı
 • Otobüs Kurtarıcı
 • Ağır Ticari Kurtarma
 • Kamyon Kurtarma
 • Tır Kurtarma
 • Otobüs Kurtarma
 • Ağır Ticari Kurtarma

Ağır Vasıta Ve Oto Kurtarma Hizmeti

Ağır ticari çekici Trafikte, araçların arızalanması, günlük yaşantımızda başımıza gelen olaylardandır. Yolda kalma hadiselerinde, acil bir şekilde müdahale edebilecek ekiplere ihtiyaç vardır. Güven, garanti ve etkili çözüm ortağınız olan firma çalışanlarımız, profesyonel oto çekici hizmetleriyle, oldukça başarılıdır.

Ağır ticari çekici hizmetleri, otomobil çekme hizmetleri, araçlardaki akülerden kaynaklanan arızalar için akü yardımı, lastiklerin patlaması ile gerçekleşen durumlar için lastik yardımı ve her türlü yol yardımı, etkili hizmet kategorisinde verilen hizmetlerdir. Kullanılan araçlarımızın, trafik işlemleri ve resmi işlemleri, tamdır. Bu nedenle, güvenle kurtarma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Oto çekici hizmetlerinde aradığınız güven ve pratik çözüm, firmamız tarafından en iyi şekilde sunulmaktadır.

Yolda Kalınca Tedbirinizi Alın.

Aracınız arıza yaptı veya talihsiz bir kaza geçirdiniz. Öncelikle kendinizi ve aracınızı emniyete almalısınız. Gerekli uyarı levhaları yanında aracınızın dörtlülerini yakmalısınız. Otobanda güvenli bir duruma gelebilmeniz için, bu tedbirleri almalısınız. Bu tedbirlerin başarılı bir şekilde alınabilmesi için, uzman çalışma ekiplerimizin, profesyonel en yakın oto çekici ve kurtarma hizmetleri tercih edilmelidir. Bizi aradığınızda, elemanlarımız, uygulamanız gereken tedbirleri, size iletecektir. Kurtarma işlemlerinin kısa zamanda başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, konusunda uzman olan firmamızın tercihi, sizin için çok daha iyi olacaktır.

Etkili Hizmet Anlayışı

Ahtapot çekici gibi profesyonel araçları kullanan firmamız, tekne ve iş makinesi gibi araçların taşınma işlemleriyle, çok yönlü hizmet anlayışına sahiptir. Günün her saatinde, kurtarma hizmetini, başarılı bir şekilde gerçekleştiren, işin uzmanı oto çekici elemanlarımız, ağır ticari kurtarma kamyon çekici kategorisinde de hizmet vermektedir. Bu kategoride, otobüs ve kamyon kurtarma hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Yolda kalan bütün araçları, kolay bir şekilde kurtaran elemanlarımız, huzur içerisinde ailenize kavuşmanızı sağlamaktadır. Aracınızla yolda kaldığınız zaman, en iyi şekilde yönlendirme yapabilen profesyonel araç çekici elemanlarımız, oldukça etkili çözüm yöntemleriyle, aracınıza zarar vermeden hizmet vermektedir. Kullanılan araçlar, son modeldir ve gerekli prosedüre uygundur. Şoförlerimiz ve kurtarma ekibimiz, güvenilir hizmet anlayışı ile aradığınız kaliteli kurtarma hizmetlerini sunmaktadır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Ağır Ticari Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97