web analytics
çatalca çekici

çatalca çekici araç konum adres: Ferhatpaşa, İstanbul Cd., 34540 Çatalca/İstanbul Sınırsız yol yardım hizmeti veren firmamız İstanbul’un bütün ilçelerini sınırlarına dahil etmektedir. Hatta etraf illere de destek dayanıklıaktayız. 7 gün 24 saat her saniye arayabilir, hizmetten yararlanabilirsiniz. Nüfusun ve buna bağlı olarak trafik kazalarının arttığı son devrelerde en fazla lüzumsinim duyulan hususlardan biri oldu çekici hizmeti. Arabanızı iterek, insan kuvvetiyle kuvvet yapmak çok eskide kaldı.

çatalca çekici ALTINKAYA KALİTESİ

Nerede olursanız olun deneyimli ekibi ve nitelik farkıyla Altınkaya Oto Kurtarıcı imdisminiza yetişmekten gurur duymaktadır. çatalca çekici Her türlü bakım, tamir, değişim yapılmakta; aracınız varolduğu koordinatdan diğer bir koordinata kolaylıkla çekilmektedir. İstanbul gibi trafiğin kaos yaşadığı bir kentte sizi yalnız bırakmamaktadır.

Firmamız 2000′ li senelerde iki ortakla eş güdümlü yola çıkmış olup vakit amacıylade tek ortağa düşerek yoluna devam etmiş ve çekici hizmetinde rakiplerini çok gerilerde bırakmıştır. Sizin İçin en iyisini amaçlemekte olan firmamızla etkileşim numarasından irtibata geçebilir rastgele bir halde mail atabilirsiniz. Arabalar da belli bir kapasiteye ve dayanma kuvvetine sahiptir. çatalca çekici Aniden bozukluklanma ve yolda kalma hali olabilir, uzun vakittir kullandığınız İçin fark etmemiş olabilirsiniz ve akü bitmiş olabilir, ciddi bir kaza geçirmiş olabilirsiniz. Firmamızın deneyimli kadrosu size hizmet vermekten gurur duyacaktır.

HİZMETTEN NASIL FAYDALANABİLİRİM? çatalca çekici

Olumsuz hallerde firmamızla etkileşime geçerek yardım talep etmeniz yeterli olacaktır. Firmamız deneyimli ve eğitimli ekipmanıyla eş güdümlü imdisminiza yetişecektir. Sadece koordinatunuzi bildirmeniz ve haliniz ile ilgili net bilgi vermeniz çekici hizmetimizle ayağınıza kadar gelmemiz İçin yeterli olacaktır. Durumunuzu bildirmeniz bizim İçin ehemmiyet arz etmektedir. Çünkü ambulansa lüzumsinim varsa ambulans hizmetiyle gelmekteyiz. Sadece akü bitmiş ise veya küçük bir bozukluk ise çekici getirmemize lüzum kalmayabilir. Bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Yer ve vakit mühim değil. İstediğiniz vakit dilediğiniz yerdeyiz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir çatalca oto çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Çatalcaİstanbul‘un batı sınırında yer alan, yüzölçümü bakımından şehrin en büyük, nüfus bakımından, Adalar ve Şile’nin ardından en küçük ilçesidir.[3]

1865 yılında, Tanzimat sonrası yapılan vilayet düzenlemelerinde Meclis-i İdare-i Liva-yı Zabtiyye‘ye bağlanmıştır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk‘ün emriyle vilayet merkezi yapılmıştır. 26 Haziran 1926 tarihli kanunla tekrar ilçe haline getirilerek İstanbul’a bağlanmıştır.[4]

Comments are closed

0533 405 51 97