web analytics
şişli çekici
şişli çekici Oto Kurtarma Acil Çözüm Etfal Hastanesi, Halaskargazi Cd., 34371 Şişli/İstanbul Karayolları üzerinde kalmış olan araçlarınız için  oto kurtarma desteği sağlamaktayız. Hızlı ve acil şekilde bir kurtarma çalışması sergileyerek, araç sahiplerinin sıkıntılarının giderilmesini sağlamaktayız. Bu konuda yetkili ve deneyimli olan oto çekicilerimizle, araçlarınızın karayollarından alınarak servise götürülmesini sağlayabilirsiniz. Her türlü doğabilecek mağduriyetin en hızlı şekilde giderilmesi için hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

şişli çekici Uzman Ekibimizle Oto Kurtarma 

Uzman ekibimiz, aracınız nerede kaldıysa bulunduğunuz yere acilen gelmektedir. Daha fazla mağduriyetin oluşmaması içinde elini çabuk tutmaktadır. Yol yardımına gereksinim duyan araçlara müdahalelerimizi anında gerçekleştirmekteyiz. Anında araçların yoldan alınmasını ve trafiğin tehlikeye girmeden devam edilmesini sağlamaktayız. Üstün performanslarımız ile artık en etkili ve sorunsuz oto kurtarmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

şişli çekici Ekipmanlarımız İle Acil Kurtarma 

Ekipmanlarımız ile acil şekilde oto kurtarma çalışması yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda seri bir davranış sergilemektedir. İşlerinizin hızlı ve kesintisiz olması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Araç kurtarıcılarımıza başvurarak, yolda kalan araçlarınız alınır. Burada yolda kalan araçlarınız için yapacağınız en doğru iş, ekibimizi aramanızdır. İletişime geçtikten sonra çok fazla beklemenize gerek kalmadan araçlarınızı almak için yola çıkmaya başlanacaktır. Araç çekicilerimiz ile araçlarınız alınırken, araçlarınıza kesinlikle zarar verilmez. Kontrollü bir şekilde araçlarınızın yoldan alınmasını sağlamaktayız.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir şişli çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Kalite ön planda tutularak, çözüm odaklı bir kurtarma hizmeti sağlanmaktadır. Her hafta boyunca aktif bir şekilde hizmetler sunmaya devam edilmektedir. Profesyonel çözümlerimizle artık araçlarınız kısa süre de yoldan alınacaktır.

Şişliİstanbul ilinin Avrupa Yakası‘nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur.

Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954’te ilçe olan Şişli ilçesi, 1987’de Kâğıthane’nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan AyazağaMaslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken geride kalan diğer mahalleler yine ayrı bir öbek oluşturdular. Büyükdere Caddesi‘yle birbirine bağlı olan bu iki öbekten kuzeyde olanı 2012 yılında Şişli’den ayrılarak Sarıyer‘e bağlandı.

Comments are closed

0533 405 51 97