web analytics
halkalı çekici

kagıthane çekici adres: Sanayi, Şahinler Cd. No:23, 34415 Kâğıthane/İstanbul İş makineleri çoğu manada yarar karşılamaktadır. İhtiyaca binaen imal edilen bu makineler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazede hususmunu alan makinelerden bir tanesi de çekicidir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

kagıthane çekici Nedir?

kagıthane çekici Çalışmayan, kaza yapmış ya da hatalı park dilen motorlu taşıtları taşımaya yarayan araca çekici denilir. Üstlendiği fonksiyonlerden dhadiyi bir başka adı da kurtarıcıdır. Günlük yaşamta trafikle içi içe olan insanlar kurtarıcı davetiyeldığına sık sık tanık olmaktadırlar. Genellikle nüfus seviyesi yüksek kentlerde bu hal çok daha süregelen gözükmektedir.

Büyük kentlerin süregelen meselelarından biri trafik bozukluğudir. Nüfusun kalabalık ve taşıtların çok olması, trafik meselelarını çözülemez duruma oluşturmaktadır. Trafik esnasında bozukluklanan ya da hatalı yere park edilmiş vasıtalar İçin kurtarıcı davetiyelmaktadır.

kagıthane çekici Çekicinin İşlevi Nedir?

kagıthane çekici iş makinesi, çoğu alanda karşımıza çıkabilmektedir. İş makinesi adı altında anılmasının sebebi, başka makinelerle ortak bilhassare sahip bulunduğundan kaynaklanır. Çekiciler kaza esnasında hasarlı bir aracı tedavi vazifiyeti üstlenebilmektedir. kagıthane çekici Kaza yapmış aracın sert hava koşullarında sürülebilecek bir yüzeye geri döndürülmesine imkân sağlar. Yahut aracın onarım atölyesine nakledilme vazifesini yerine oluşturmaktadır.

Çekicilerin bir kaç değişik çeşidi bulunuyor. Bu detaylılik kullanım bölümünden sebeplenmektedir. Bazı kurtarıcı tipleri yalnızca trafikte kullanılmak üzere geliştirilmiştır. Bazıları ise endüstri pazarında hizmet vermektedir. Kurtarıcıların bir alanı yüksek ton taşıma kapasitesi içermektedir. Bunlarla detaylı iş alanlarında karşılaşmak olası olabilir.

kagıthane çekici (Kurtarıcı) Çeşitleri

Kurtarıcıların tipleri, taşıyacakları ya da çekecekleri araca göre meydana çıkmaktadır. Söz hususu tiplerin birtakımları şu şekilde sıralanır: Çatallı, tepeden, kayar platform ve oto aktarım çekicisidir. Çatallı çekicinin fonksiyonu, yükü alttan kaldnehir ve çekerek taşımaktır.

Tepeden çekicinin başka adı ahtapottur. Bu ismin verilme sebebi vincin tepeden inip dörtlü çatallara tekerlek bağlanmasıdır. Güvenliği sağlanan vasıta, çekicinin kasasına hususlmaktadır. Bu kurtarıcı türü, ahtapot misali aracı sarmalamakta ve emniyetilir şekilde korumaya alabilmektedir.

Kayar platform denilen çekici trafikte sık sık kulldile getirilmektedir. Aracın yolda kalıp hareket etmesi halinde çekicide tespit edilen kayar platforma vasıta kaydırılarak yerleştirilir. Aracın hareket edememesi hali söz hususu bulunduğunda, vinç davetiyelmaktadır. Vinç vasıtası ile vasıta, kayar platforma çekilmektedir.

Oto aktarım çekicisinde hidrolik makaralı vinç bulunuyor. Vinç vasıtasıyla çekilmesi istenilen vasıta, damperli platforma aktarılmaktadır. Araç aktarımı esnasında damper kaldırılmaktadır. Ardından makara gevşetilmekte ve aracın emniyet İçinde çekilmesine yol açılmaktadır.

Çekicinin İşlevi ve Önemi kagıthane çekici

İnsanın günlük yaşantısı çoğu meseledan kaynaklı aksayabilmektedir. Bu meselelar birtakım hallarda dış koşullardan birtakım hallarda de şahsi meselelerden sebeplenmektedir. Burada bizi ilgilendiren nokta dışsal koşullar olmaktadır.

Dış koşullara örneğin sert hava koşulları verilebilir. Genellikle kış aylarında emniyet tedbirleri alındığı durumda birtakım meselelar yaşanabilmektedir. Kimi vasıtalar sözü edilen koşullardan tesirlenerek yolda kalabilmektedir. Bu noktada çekiciler döneme girmektedir. Araca dair çözülemez bir mesele olmadığı müddetçe, kurtarıcı vasıtası ile vasıta çekilebilmektedir. Böylece yolda kalan vasıtalar ya da bir nevi yaşamlar kurtarılmaktadır.

Kâğıthaneİstanbul‘un Avrupa Yakası‘nda bir ilçesidir. Kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüpsultan ile çevrilidir. İlçenin, Kağıthane Deresi’nin sona erdiği kesimde Haliç‘e kısa bir kıyısı vardır.

Comments are closed

0533 405 51 97