web analytics
Şehirler Arası Çekici

Şehirler Arası Çekici Hizmetleri

Altınkaya Oto Çekici : Şehirler Arası Çekici Yıllardan beridir sektörde hizmet yayınlayan ve dürüstlük zihniyetindan taviz vermeden süratle büyümesini sürdüren Altınkaya Oto Çekici, dur durak bilmeden çalışmakta ve 7 / 24 hizmet vermektedir. Her marka ve modelde vasıta İçin çekici hizmeti yayınlayan firmamız, içeriğinde bulunan tam donanımlı ekipmanları eşliğinde minimumvakitde aracın varbulunduğu yere gelebilmektedir. Vaka yerine geldiği zaman aracınız İçin İdeal çözümü yapan kafayarılı ekibimiz, yolda kalma unsurunuzi araştırır ve daha sonra problemsiz bir biçimde aracınızı size teslim eder.

24 Saat Şehirler Arası Çekici Hizmeti :

Şehirler Arası Çekici İstenmeyen bir hal yaşanması neticesi yolda kalan vasıtaları kurtarmak adına yayılan çekici hizmetleri, sizi İçinde varbulunduğunuz zor halden kurtarmakta ve lüzumsuz bir mesele içerisine girmenizi engellemektedir. Aracınızın varbulunduğu koordinatu ve ne halde bulunduğunu açıkladığınız takdirde en yakın koordinatdaki vasıtalar gliderilerek yapılan kentler arası çekici hizmetleri, aracınızın emniyetilir bir yere getirilmesini karşılamaktadır.

Zor koşullarda büyük bir hassaslık ile vazifesini gerçekleştiren eğitimli ve tecrübeli oto çekici ekibi, sizin lüzumsuz bir mağduriyet yadımını engellemektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı

Comments are closed

0533 405 51 97