web analytics
Maslak Çekici

Maslak Çekici Maslak, Eski Büyükdere Cd. No:14, 34396 Sarıyer/İstanbul Hiç ön görü edilmeyen bir an da aracınız yolda kaldıysa ve çekici desteği alabilmek dilediğiniz de bundan sonra sizlere 30 dakika amacıylade gelerek çözüm veren bizimle bu ihtiyaçlarınıza son verebilirsiniz. İstanbul’un her eyaletinde bulunduğu gibi anadolu yakası çekici lüzumtiğinde de sizlere kusursuzini sunacağımız emniyetini verebiliriz.

Maslak Çekici Sektörde 17 Yıllık Tecrübeim

Maslak Çekici Müşterileri İçin 20 seneye yaklaşan iş deneyimi ile oldukça süratli bir yardım sunmanın ne demek bulunduğunu da bilmekteyiz. Rekabetçi pazar amacıylade sene boyu İdeal fiyatlarla bu işleri yaptığımızı ve ne kadar doğru bir yeri tercih etmiş olacağınızı görmenizi dayanıklıaktayız. Hemen varbulunduğunuz koordinata gelerek usta personellerle bakım ve tamir çalışmalarını da yaptığımızı yeri gelmişken söylemeliyiz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

7/24 Hizmet İçin Açığız Maslak Çekici

Tek sorunle dahi karşılaşmadan oto destek almanız lüzumtiğinde telefon numaramızı arayabilir ve sizin İçin ne kadar eşi benzeri olmayan hizmet sunduğumuzi görebilirsiniz. Artık arabayla yolda kaldığınız vakit diliminde bunu dert etmenize lüzum yok. Çünkü biz, sizlere her daim ekspres anadolu yakası çekici katkısını vermekteyiz. Arayın ve yarım saat amacıylade aracınızı kurtaralım.

Maslak Wiki

Maslak, Cumhuriyet döneminde 1930’a kadar Beyoğlu’na, 1930-1954 arasında Sarıyer’e bağlı köydü. 1954’te Şişli ilçesine bağlandı. Sanayileşmeyle birlikte önce mahalle, sonra da semt konumuna yükselen köy 2012’de alınan belediyeler birliği kararnamesiyle Huzur ve Ayazağa semtleri ile birlikte Sarıyer’e bağlanmıştır. İstanbul’un önde gelen semtlerindendir. Semtte çok yüksek ve çok katlı binalar bulunur. Türkiye’nin hızla modernleşen mahallelerinden biridir.

Maslak bundan 25 yıl öncesine kadar bir benzin istasyonu ile birkaç yapıdan oluşan bir yerken, günümüzde birçok uluslararası şirketin genel müdürlüğünü barındıran, modern gökdelenleri, yoğun trafiği ve sert rüzgârı ile İstanbul‘un ve Türkiye‘nin önemli yerlerinden birisidir. Maslak’taki nüfus, çalışma saatleri arasında büyük oranda artar, onun dışında yerleşik nüfus seyrektir. Örneğin Mecidiyeköy de Maslak’a benzer fakat yerleşik nüfus aksine daha fazladır. İTÜ‘nün ana yerleşkesi ve Harp Akademileri Maslak’ta bulunmaktadır.

Günümüzde Maslak’taki en yüksek bina 47 katlı, 192 metrelik Spine Tower binasıdır.[3] Ancak şu an inşaatı durdurulmuş olan İstanbul Elması[4], 53 kat ile 280 metre yüksekliğe erişecek, tamamladığında hem İstanbul‘un, hem Türkiye‘nin ve bölgenin en yüksek gökdeleni olma niteliğini kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97