web analytics

Avcılar Oto Kurtarma

Seyahat etmeyi hepimiz severiz. Özellikle bir yerden bir yere gitmek için varsa özel araçlarımızı kullanırız. Özel araçlar ile seyahat ederken birçok sorunla da karşılaşabiliriz. Bunlardan biride, araçların bozulmasıdır. Araçlarınızın bozulması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Ancak bazen öyle bir araç problemi ile karşılaşıyoruz ki araçlarımız yolda gidemez hale geliyor ve mecburen bir çekiciye ihtiyaç duyuyoruz. 17 yıldır sizlere yol yardım hizmeti vermeye devam eden firmamız daha büyük ekibi ve usta kadrosu ile yol yardımda öncü firma olma yolunda hızla ilerliyor!

YOL YARDIMDA ÖNCÜ

Uzman ekibimiz ile birlikte yolda kalmış araçlarınızı uygun şekilde zarar vermeden çekiyoruz ve böylelikle mağduriyetiniz giderilmiş oluyor. Şehirler arası çekici ihtiyacınız da firmamız itina ile bu hizmeti vermektedir.

30 DAKİKA SÖZÜ

Firmamız şehirler arası çekici hizmetinde büyük sürprizlere imza atıyor. Ve yolda yardım beklerken sizi çok bekletmek istemediğimizden, bulunduğunuz konumu bildirdiğiniz andan itibaren 30 dakikada yardıma geliyoruz. Türkiye’nin birçok konumunda ekiplerimiz bulunmaktadır. Böylece bölgenize en yakın ekiplerimizi size yönlendirip, yolda kaldığınız anda yardımınıza koşuyoruz!

Çekici Hizmetiyle Tanışın.

Avcılar Kurtarıcı Yıllardan beridir sektörde hizmet sunan ve dürüstlük anlayışından ödün vermeden hızla büyümesini devam ettiren Altınkaya Oto Çekici, dur durak bilmeden çalışmakta ve 7 / 24 hizmet vermektedir. Her marka ve modelde araç için çekici hizmeti sunan firmamız, bünyesinde yer alan tam donanımlı ekipmanları ile birlikte en az sürede aracın bulunduğu yere gelebilmektedir. Olay yerine geldiğinde aracınız için en uygun çözümü üreten başarılı ekibimiz, yolda kalma nedeninizi araştırır ve daha sonra sorunsuz bir şekilde aracınızı size teslim eder.

24 Saat Çekici Hizmeti

İstenmeyen bir durum yaşanması sonucu yolda kalan araçları kurtarmak adına sunulan çekici hizmetleri, sizleri içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarmakta ve gereksiz bir sıkıntı içerisine girmenizi önlemektedir. Aracınızın bulunduğu konumu ve ne durumda olduğunu belirttiğiniz takdirde en yakın konumdaki araçlar gönderilerek gerçekleştirilen şehirler arası çekici hizmetleri, aracınızın güvenli bir yere getirilmesini sağlamaktadır.

Zor şartlarda büyük bir titizlik ile görevini yerine getiren eğitimli ve deneyimli oto çekici ekibi, sizlerin gereksiz bir mağduriyet yaşamasını önlemektedir.

beşiktaş çekici

beşiktaş çekici

Avcılar Oto Kurtarıcı Tamirat benzeri birçok işlem, araçlar için çok önemlidir. Özellikle, yolda kaldıysanız, araç tamirinden anlayan kişilerin bulunması ve çağrılması, büyük önem taşımaya başlayacaktır. Özellikle Yolda kalanlar için, can ve mal kaybı tehlikesi oluşmaktadır. Çok sıcak günlerde, tenha yerlerde kalmak, dağ başında kar fırtınası altında mahsur kalmak, büyük sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, firmamız, karlı veya sıcak günlerde, en kısa zamanda, yolda kalan araçların imdadına yetişmektedir.

İletişime Geçin Avcılar Otomobil Kurtarıcı

Cep telefonu ve internet teknolojinin gelişmesi ile birlikte, iletişimde son noktayı yaşıyoruz. Otomobille, otobanlarda veya tenha bölgelerde, yolda kalındığı zaman, günün her saatinde telefonlarınızı bekleyen oto kurtarma ekiplerimizi araması yeterdir. Ekiplerimiz, en uygun araç ve tesisatla, hemen yola çıkmaktadır. Yolda kalma durumunuzu ve sağlık durumunuzu, telefonda bize bildirebilirsiniz. Aracınızın durumunu, tam olarak aktarmalısınız. Aracınızın emniyetini ve kendi emniyetinizi, tam olarak gerçekleştirmelisiniz.

Başarılı Çözüm Noktası

Aküler, araçların en önemli parçasıdır. Özellikle kış aylarında, akünün bozulması ile birlikte, aracınızı çalıştırmanız mümkün değildir. Elektrik arızalarında, oto elektrikçiler, motor arızalarında araç kurtarma motor ustaları, çalışma ekibimizin içerisinde bulunan elemanlardır.

Avcılar Oto Kurtarıcı Her aracın tipine uygun olarak en donanımlı çekiciler ile olay yerine gelen avrupa yakası çekici ekibimiz, sunduğu hizmetlerde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşteri portföyünü sürekli olarak genişletmektedir.

Üniversite Araç Kurtarıcı Avrupa Yakası Çekici Hizmeti

Yardım talep ettiğiniz takdirde sizlere en yakın konumda bulunan araçları yönlendiren ve usta personeller ile birlikte hizmet sunan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an 24 saat boyunca sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Yaşanan olumsuz durumlar karşısında yolda kalan araçları en kısa sürede güvenli bir alana getiren avrupa Yakası çekici ekibi, her aracın büyüklüğüne uygun bir çekici ile olay yerine gelmektedir.

Oldukça zor ve dikkat gerektiren bir iş olması sebebi ile gerekli tüm ekipmanlar kullanılarak sunulan araç çekme işlemi, hem maddi hem de manevi anlamda zarar görmemeniz adına çalışmaktadır.

Tahtakale Otomobil Kurtarıcı Çekici Hizmetlerinde Kalite

Avcılar Oto Çekici Yolda kalmak, başımıza gelen en kötü olaylardan biridir. Trafik kazaları ise, en çok korktuğumuz olaylardandır. Bu önemli konuda, işinin önemini bilen firma elemanlarımız, etkili çalışmalarla, sizin için oto kurtarma hizmeti vermektedir. Diğer taraftan, akü, motor ve elektrik arızaları gibi arızalar için, küçük araçlarla yardım ekipleri göndermektedir.

Araç Çekici Hızlı Çözüm Ortağınız

Seyahatte veya tatilde, yolda kalmak kadar sıkıcı bir olay olamaz. Bu gibi durumlarda, yol yardımının bir an önce gelmesi ve bir an önce tekrar yola devam edilmesi, en büyük temennidir. Sıcak yaz aylarında veya dondurucu kış soğuğunda, en kısa zamanda Avcılar kurtarıcı ekiplerimiz, nokta atışı yaparak sizi bulmaktadır. Ekip olarak profesyonel olan ve oldukça kaliteli hizmet anlayışına sahip olan çalışanlarımız, aradığınız hizmet anlayışını sizler için sergilemektedir.

Gümüşpala Araç Kurtarıcı Zamanla Yarışıyoruz.

Hayatınızın normale dönmesi için, ekiplerimiz hızlı çalışma yöntemlerinin yanı sıra, etkili çalışma yöntemlerini uygulamaktadır. Avcılar Çekici Güvenilir ve garantili oto kurtarma hizmetimizde, bizimle irtibata geçtiğinizde, yolda kalma hikayenizi, tam olarak bildirmenizdir. Bu bildiriminize göre, en uygun kurtarma ekibi hazırlayıp göndereceğiz.

Günün Her Saatinde Avcılar oto kurtarma Hizmeti Veriyoruz. Yolculuk esnasında, başımıza birçok sıkıntı gelebilir. Lastik patlayabilir, akü bitebilir veya benzin bitebilir. Büyük kazalar da, ne yazık ki, yolculuklarda başımıza gelebilecek olaylardandır. Bu olumsuz durumlarda yapmanız gereken şey, tecrübeli ekiplerimizi göreve çağırmanızdır.

Denizköşkler Kurtarıcı, Profesyonelliğin Zirvesi

İnsan can ve mal kaybına neden olan yolda kalma hadiseleri, ciddiyet isteyen ve profesyonellik isteyen önemli bir iştir. Tenha yerlerde mahsur kalmanıza neden olan yolda kalma durumlarında, Avcılar oto kurtarıcı müşteri hizmetlerimize bağlanarak, hemen bizi aramalısınız. Günlük yaşantımızın en önemli hususlarından biri olan güvenilir yol yardım hizmeti, insana verilen aklın ürünü teknolojinin gelişmesiyle, çok daha başarılı hale gelmiştir. Son model çekiciler ve kurtarıcılar, konusunda kendini kanıtlamış ekibimizle, etkileyici bir bütünlük oluşturmuştur. Ambarlı Oto Kurtarıcı,

One response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97