web analytics
merter çekici

Araç Çekme Hemen Oto Kurtarıcı Hizmeti İçin Bizi Arayın

Araç Çekme İstanbul çapında aniden yolda aracınızla kaldığınız da bundan sonra bunu mesele etmekten kurtulabilirsiniz. Çünkü bizim gibi bir firma ile bundan sonra son derece süratli bir şekilde oto kurtarıcı prosedürü talep edebilir ve sizlere otuz dakikadan daha az bir sürede erişerek çözüm sağladığımızı görebilirsiniz. Anadolu ve Avrupa Yakasının her neresinde olursanız olun 08.00 – 19.00 mesai saatleri içersinde ve nöbetçi olarak hizmet veren ekibimizle de ayrıcalığımızı görebilirsiniz.

Araç Çekme Her Türlü Araç İçin Kurtarıcı Hizmeti

Şirketimiz, genel itibari ile binek vasıtalar ile alakalı talepleri yerine getirmek İçin çalışmalarını sürdürse de bunun haricinde bütün ağır ticari arabalar İçinde mükemmel bir oto kurtarıcı katkısı verdiğimizden de emin olabilirsiniz. 2000 senesinden beri çalışmalarına ara vermeden devam eden ve pek çok iş birliği ile metropol şehrin 39 eyaletinde sizlerin yanınızda olacak adresimiz, bundan bu tür her acil hal da imdadınıza yetişecek ve sizlere parasal anlamda yüksek ücretler ödemeden netice almanıza yardımcı olacaktır.

Tüm Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz

Bizi hangi koşullarda arayarak destek isteyebileceğinizi merak ediyorsanız bunun İçin sıkça sorulan sorular bölümümüze bakabilirsiniz. Oto kurtarıcı vasıtalarımızı galeri alanında görebilir, en profesyonel çözümlerimize dair kapsamlı bir bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerimizin sevincini temel alan adresimiz, bundan sonra İstanbul ve etraf iller İçin yol yardımı almanız gerektiğinde ilk ve tek arayacağınız durak olmaktadır. Hemen arayın ve arabalarınızı hasarsız kurtarmanın sırrını da Bu sayede keşfedin.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

İnsan yapısı olan araçlar, her halükarda yolda kalabilir. Yeni aldığınız sıfır araçlar bile, arıza verebilmektedir. Bu durumda, bu konunun uzmanı olan yol yardımına ihtiyacınız olabilir. Firmamız, bu önemli araç çekme görevi yerine getirmek için, konusunda uzman ekipleri bir araya getirerek, en iyi hizmet anlayışını sizler için sunmaktadır.

Pratik Hizmet Anlayışı

Yolda kalan bir müşterimiz için, yardımın acil gelmesi çok önemlidir. Yardım geciktikçe, sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların tamamen ortadan kaldırılması için, günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Çekici Ustalarımız branşlarında söz sahibidir ve tecrübelidir. Akü arızalarında, lastik ve motor arızalarında, kurtarma işlemlerinde, hemen bizi arayabilirsiniz. Çok soğuk ve fırtınalı havalarda, buzlu ve sisli havalarda ve yağmurlu havalarda, yol yardım ve araç çekme ekibimiz, özverili bir şekilde sizi kurtarmak için yola çıkmaktadır. Sevdiklerinize zamanında ulaşmanız için, etkili hizmet anlayışını benimseyen ekiplerimiz, aradığınız hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Her Zaman Bizi Arayabilirsiniz

Otomobil arızaları ve benzeri arızalar, her zaman için meydana gelebilir. Gecenin bir yarısı veya sabahın ilk ışıkları, bizim için fark etmemektedir. Otomobiliniz arıza yaptığı zaman, kenara çekmelisiniz. Böyle bir durum yoksa aracınızın sinyallerini yakmalısınız ve gelen araçların sizi fark etmesi için, dikkat levhalarını yeterli uzaklığa yerleştirmelisiniz. Vinç destekli kurtarma hizmetleri, Araç çekme hizmetleri, usta ekiplerle tamir hizmetleri, takım ruhu ile gerçekleştirilen etkili programlarla belirlenmektedir. Ekiplerimiz, tecrübeli olduğu için, çıkabilecek sıkıntılar konusunda oldukça tecrübelidir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97