web analytics

Trafik Çekici Yolda kalmak bundan sonra mesele olmayacak

Trafik Çekici Arabası olan herkes İçin yolda kalma olsılığı son derece korkutucu gelir. Sonuçta insanlar gün içersinde bir yerden bir yere yetişmek İçin mücadele vermiştir. Fakat yolda kalındığında da her daim ulaşılabilecek ve kurtarıcı hizmet alınabilecek bir yer bulunduğunu bilmek insanı rahatlatır ve huzur verir. İşte bu huzuru hissettirebilmek adına, hizmet niteliğinden taviz verilmeden yol yardım hizmetleri verilmektedir. Gündüz ya da gece fark etmeksizin, vasıta sahiplerinin bir telefon uzağındaki mesafeyle servis sağlanmaktadır.

Trafik Çekici Kurtarıcı hizmeti hakkında

İstanbul içi ya da yakın illerinde yolda kalma bozukluğuyla karşılaşıldığında, senenin 365 günü hizmet veren bir kurum olarak tek bir telefon edilmesi yeterlidir. Uzun senelere dayanan profesyonel hizmet zihniyeti ve eksper kadroyla çalışılan kurtarıcı hizmetinde, olabilecek en kısa sürede desteğe gereksinimi olanların beraberinde olunmaktadır. Hızlı iş kuvveti ve işinde usta personellerle, en iyi hizmetle çözümler sunulmaktadır.

Her türlü vasıta tarzı İçin hizmet sağlama yeterliliğiyle, bütün işlemler doğru ve hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hem en ideal fiyatlarla hizmet sağlıyor olmak hem de gereksinimi olanlara yardım eli uzatabilmenin verilen keyifle, emin adımlarla amaçlar tarafında ilerlenmeye devam edilmektedir.

Günün rastgele bir vakitında ve İstanbul’ un hangi eyaletinde olunursa olunsun, kısa sürede şahıslara ulaşılarak mesele yaşanmamaları sağlanmaktadır. Yapılan işin en büyük sorumluluğunun, hizmet bulunduğu unutulmamaktadır. Bu amaçla de her vakit daha iyisini yapabilmek adına yol yardım ve kurtarıcı hizmetlerinde en iyisinin uygulanabilmesi adına çalışılmaktadır.

Trafik Çekici Oto Yardımda Kalitenin Adı

Yolda kalan vasıtalar İçin vasıta sahibinin endişelendiği devre bundan sonra geçişte kaldı. Her türlü çekici ve kurtarıcı hizmeti ile altın kaya oto kurtarıcı günün her vakitında İstanbul’da üstün hizmet sunmaktadır.

Trafik çekici İstanbul Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Trafik Çekici Araç Çekicilerinin Görevleri

Trafik çekici Araç arızalanması ya da olası bir kaza durumunda araç çekicileri, araçlarınızı ilgili servise götürmekle görevlidir. Özellikle, büyük ve kalabalık şehirlerde sıkça görülen araç kazalarında, kaza sonrası araçların hasarlı şekilde trafiğe çıkması hem fiilen hem de farklı bir kaza oluşturması açısından pek uygun değildir. Bu nedenle, hasarlı kaza ve arıza durumlarında çekici, aracınızı bulunduğunuz yerden alarak, hasarın giderilmesi için yetkili servise götürmekle yükümlüdür.

Trafik çekici işlemi bazen kasko poliçesinin içerisinde bulunmakta bazen de yol yardımı olarak ekstra çekici hizmeti almaktasınız. Özellikle şehir dışında meydana gelebilecek arıza durumlarına anında müdahale eden firmamız, can ve mal güvenliğini dikkate alarak, aracınıza uygun çekici hizmetini sunmaktadır.

Trafik çekici Tepeden Çekici Nedir?

Tepeden çekici, farklı araç tiplerine göre kullanılan ve özellikle trafik polislerinin daha çok kullandığı çekici çeşitlerinden biridir. Ahtapot çekici olarak bilinen bu çekici türünde, binek araçlar ve minibüs gibi ağırlıktaki araçlar kolaylıkla çekilebilir.

Tepeden inen dört adet kol, tekerleklere bağlanarak hasarlı ya da arızalı aracın çekiciye yüklenmesi sağlanır. Çok fazla hasara sahip olan araçlar bu tür çekici taşınmaktadır. Çünkü bu çekici türünde kapıların açılması gerekmeden, dörtlü kol sayesinde çekiciye yüklenebilir.

Çatallı Çekici Nedir?

Araç kurtarıcı türlerinden en fazla kullanılan çekici, çatal çekici çeşididir. Aracın alt kısmına yerleştirilen iki adet çatal sayesinde araç çekiciye yüklenebilir. Araç çatallar sayesinde kazalı dahi olsa kolaylıkla çekiciye alınabilir. Arıza ve hasarlı kaza durumlarında firmamız ile görüşerek, araç tipine uygun çekici çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0533 405 51 97