web analytics

Bağcılar Kurtarıcı Altınkaya Oto Kurtarıcı Firmamız

Bağcılar kurtarıcı İstanbul merkezli olarak Bayrampaşa’da olan ofisimizden verdiğimiz oto kurtarıcı hizmetlerimizi geniş araç filomuz ile 2000 yılından bu yana sürdürmekteyiz. İstanbul’da 39 ilde verdiğimiz oto kurtarıcı hizmetlerimiz, İstanbul’a yakın olan birkaç il içinde geçerlidir.

Ağır ticari araç ya da otomobil ile aracı arızalanan ve yolda kalan müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. Günün herhangi bir anında, beklenmedik bir şekilde aracınızda bir arızalanma meydana gelebilir. Bu durumda sıkıntı yapmadan firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir, konum bilgisi verebilirsiniz. Firmamız en hızlı şekilde size en yakın oto kurtarıcı elemanlarımızı ve aracımızı yönlendirerek sorununuza çözüm getirmektedir.

Oto Kurtarıcı Hizmeti Özellikleri Bağcılar

Oto kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin en beğendikleri hizmetimiz 7 / 24 çalışma prensibimizdir. Mesai saatlerimiz 08.00 – 19.00 arasıdır. Ancak vardiya sistemi ile çalıştığımız için gecenin herhangi bir saatinde de firmamızı arayarak oto kurtarıcı hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

En sevilen hizmetlerimizden biri de 30 dakikada yardım hizmetimizdir. Firmamız politikası gereği, yolda kalan ve bizden yardım isteyen müşterilerimize 30 dakikada yardım ekibimizi yolluyoruz. Bunun için çeşitli yerlerdeki servis araçlarımızdan en yakın konumda olan aracımızı müşterimizin bulunduğu yere yönlendiriyoruz.

Müşterimizden alacağımız araç bilgisine göre en uygun oto kurtarıcı aracımızı seçiyoruz. Ağır vasıta için ve otomobil için kullandığımız oto kurtarıcı araçlarımız birbirinden farklıdır. Bu nedenle müşterilerimizden konum bilgisi alırken araç bilgisi de alıyoruz.

Bağcılar Oto Kurtarıcı Tüm Mahallelerine

Bağcılar Oto Kurtarıcı Otomobillerin yolda kalma ihtimali her daim yüksek olan ihtimallerdendir. Özellikle de ülkemiz koşullarında her gün onlarca araç yolda kalabilmektedir. Bu durum yalnızca araçtan kaynaklanan arızalar için geçerli olan bir durum değildir. Bazı durumlarda otomobillerde çıkan araçlar yolda kalma durumunu beraberinde getirmektedir. Fakat bazense araçta hiçbir sorun olmamasına rağmen yaşanan kazalar ve sorunlar otomobilin yolda kalmasına neden olacaktır. Bu noktada ise devreye oto çekici olarak hizmet veren firmamız girmektedir. Evren Oto Kurtarıcı Altınkaya oto çekici adı altında hizmet veren firmamız aracın yolda kalma sebebi her ne olursa olsun gerekli işlemleri uygulayacak ve kısa süre içerisinde aracın yolda kaldığı alana ulaşacaktır. Bu sayede araç trafiği tıkamayacak ve kolayca çekilmiş olacaktır.

Hızlı oto çekici hizmeti Bağcılar

Oto çekici olarak hizmet veren firmamızın en önemli özelliği aracın yolda kaldığı alana kısa sürede ulaşması ve alanında uzman olan ekipleri o alana yönlendirmesidir. Bu sayede araç güvenle çekilmiş olacak ve araç sahibi uzun süre beklememiş olacaktır. Firmamız aracın ve araç sahibinin bulunduğu alanda 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ulaşmış olacaktır. Bağcılar Kurtarıcı Bu noktada aracın konumu önemli olsa da genellikle bu kadar süren yolculuk sonucu araç çekim işlemlerine başlanmış olacaktır.

Güvenli yol yardımı Bağcılar

Firmamız bagcılar kurtarıcı hizmeti verirken araca kesinlikle zarar gelmeyecektir. Profesyonel ekipler ile verilen çekici hizmeti aracın en ufak bir çizik almadan yeni yerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

Kazımkarabekir Oto Kurtarıcı Altınkaya Oto Çekici

Bağcılar çekici Otomobillerin yolda kalma ihtimali her daim yüksek olan ihtimallerdendir. Özellikle de ülkemiz koşullarında her gün onlarca araç yolda kalabilmektedir. Bu durum yalnızca araçtan kaynaklanan arızalar için geçerli olan bir durum değildir. Bazı durumlarda otomobillerde çıkan araçlar yolda kalma durumunu beraberinde getirmektedir.

Fakat bazense araçta hiçbir sorun olmamasına rağmen yaşanan kazalar ve sorunlar otomobilin yolda kalmasına neden olacaktır. Bu noktada ise devreye oto çekici olarak hizmet veren firmamız girmektedir. bagcılar oto kurtarıcı  adı altında hizmet veren firmamız aracın yolda kalma sebebi her ne olursa olsun gerekli işlemleri uygulayacak ve kısa süre içerisinde aracın yolda kaldığı alana ulaşacaktır. Bu sayede araç trafiği tıkamayacak ve kolayca çekilmiş olacaktır.

Hızlı bagcılar oto çekici hizmeti

Bagcılar çekici olarak hizmet veren firmamızın en önemli özelliği aracın yolda kaldığı alana kısa sürede ulaşması ve alanında uzman olan ekipleri o alana yönlendirmesidir. Bu sayede araç güvenle çekilmiş olacak ve araç sahibi uzun süre beklememiş olacaktır. Firmamız aracın ve araç sahibinin bulunduğu alanda 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ulaşmış olacaktır. Bu noktada aracın konumu önemli olsa da genellikle bu kadar süren yolculuk sonucu araç çekim işlemlerine başlanmış olacaktır.

Güvenli yol yardımı Kirazlı Oto Kurtarıcı

Firmamız oto çekici hizmeti verirken araca kesinlikle zarar gelmeyecektir. Profesyonel ekipler ile verilen çekici hizmeti aracın en ufak bir çizik almadan yeni yerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

Mahmutbey Oto Kurtarıcı 24 Saat

Bağcılar oto çekici Yılın Her Gününde Yol Yardımı Otobanda, dağda veya çok tenha yerlerde, aracınız kalabilir. Bu gibi yerlerde kalmak, özellikle fırtınalı kış aylarında mahsur kalmak, can kaybına neden olabilmektedir. Bizi, kış veya yaz fark etmez, yılın her gününde rahatlıkla arayabilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarında veya gece yarı hiç fark etmez, bizi her an arayabilirsiniz.

Bağcılar çekici Araçlarımız Son Modeldir 24 Saat

Bagcilar cekici hizmetinde, bakımlı ve modelli araç önemlidir. Tecrübeli personellerle ve son model araçlarla, hızlı bir şekilde kurtarma operasyonu gerçekleştirmekteyiz. Yol yardımında tecrübeli uzman oto kurtarma ekibimiz mevcuttur. Hizmet kategorisinde, parça temini yapmaktadır. Ancak, sadece bizim tecrübemiz ve uzman kadromuz yeterli gelmeyebiliyor. Sizin de yapmanız gereken şeyler vardır.

Güneşli Oto Kurtarıcı Almanız Gereken Tedbirler.

Bağcılar çekici Aracınızla tatile veya seyahate gidiyorsunuz ve yolda kaldınız. Araç birden durdu ve çalışmaz oldu. Aracı kenara çekme durumunuz varsa, hemen kenara çekip dörtlüleri yakmalısınız. Ayrıca hızla geçen araçların sizi fark etmesi için, uygun noktalara, dikkat levhası yerleştirmelisiniz. Yolda kalma nedenini, oto kurtarma ekiplerimize, tam olarak izah etmelisiniz. Sizin beyanatınıza göre ekip oluşturulmaktadır ve hemen yardıma gönderilecektir.

Barbaros Oto Kurtarıcı Ve Çekici Hizmetleri

Kul yapısı araçların yolda kalması, normal bir olaydır. En son model araçlar bile yolda kalıyor. Bu durumda, sizin için, işin ehli olan Avrupa yakası çekici ekiplerimiz, devreye girerek, kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli ve işini meslek edinmiş elemanlarımız, takım anlayışını benimsemektedir. Bu nedenle, yol yardım hizmetimiz, sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.

Geniş Araç Filosu Bağlar Oto Kurtarıcı

Her türlü araç kurtarma hizmetini sunan ekiplerimiz, otomobilinizin markası ne olursa olsun, yardım hizmetini kısa zamanda size ulaştırmaktadır. Huzurlu bir şekilde evinize tekrar dönmeniz için, son model ve güvenilir Avrupa yakası çekici araçlarımızla, pratik kurtarma hizmetini sunmaktayız. Lastiklerle ilgili çıkan sorunlarda, kayış sistemleri ile ilgili çıkan sorunlarda, oto elektrik kategorisinde çıkan sorunlarda ve motor ile ilgili çıkan sorunlarda, yol yardımı ekibimiz gerekli işlemleri yapmaktadır. Aracınızın yolda kalma durumunu, en iyi şekilde telefonda izah etmeniz, sizin için en iyi yardım ekibini göndermemizde, etkili rol oynayacaktır.

100.Yıl Oto Kurtarıcı çekici Uzman Çözüm Kadrosu Hizmetinizde

Elemanlarımız, işini meslek edinmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. İşi bilmeyen kişileri kadrosuna almayan şirketimiz, en iyi hizmet anlayışı ile kısa zamanda yol yardımı işlemini gerçekleştirmektedir.

Çınar Oto Kurtarıcı,
Demirkapı Oto Kurtarıcı,
Fatih Oto Kurtarıcı,
Fevziçakmak Oto Kurtarıcı,
Hürriyet Oto Kurtarıcı,
İnönü Oto Kurtarıcı,
Kemalpaşa Oto Kurtarıcı,
Merkez Oto Kurtarıcı,
Sancaktepe Oto Kurtarıcı,
Yavuzselim Oto Kurtarıcı,
Yenigün Oto Kurtarıcı,
Yenimahalle Oto Kurtarıcı,
Yıldıztepe Oto Kurtarıcı,

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97