web analytics

Bağcılar Oto Kurtarma ALTINKAYA OTO ÇEKİCİ

Bağcılar oto kurtarma Altınkaya Oto Çekici firması olarak İstanbul Bayrampaşa’da hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hizmetlerimiz Bayrampaşa ile sınırlı değildir. İstanbul’un 39 ayrı ilçesine de oto çekici hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İstanbul’a yakın olan illere de hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çoğu zaman beklenmedik bir anda aniden araç arızalanmaktadır. Bu durumda firmamız ile hemen iletişime geçtiğiniz anda, deneyimli personellerimiz hemen bulunduğunuz konuma yönlendirilmektedir. Bulunduğunuz yeri bilmiyor ve tarif edemiyorsanız, uygulama üzerinden bize konumunuzu atarak sizi bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bağcılar oto kurtarma, daima müşteri memnuniyeti ile uygun fiyatlandırma politikasını benimsemektedir. Telefon ile bizimle iletişime geçerek aracınızın modelini ve aracınız ile ilgili hangi sorun ile karşılaştığınızı anlatmanız yeterlidir. Aracınıza en uygun oto çekici aracımızı en kısa sürede bulunduğunuz yere yönlendirmekteyiz.

Bağcılar Oto Kurtarma HİZMETİMİZ

2000 yılından bu yana kaliteli hizmetlerini sürdüren firmamız, 30 dakikada hizmet politikası ile hareket etmektedir. Buna göre müşterilerimiz bizi aradığı anda yer bilgisi alarak o güzergâha en yakın çekici aracımız ile personelimizi yönlendiriyoruz ve elemanlarımız 30 dakika içerisinde olay yerine gidiyor.

Eğer aracı ile kaza yapan müşterilerimiz varsa ve aracı hareket edemeyecek kadar hasar almışsa, oto çekici hizmetimiz ile aracını istediği servise kadar taşıyoruz. Mesai saatlerimiz dışında yaşanan sorunlarda ise firmamızın gece vardiyasında çalışan elemanları sayesinde 365 günde 24 saat boyunca oto çekici hizmetimizi en iyi şekilde veriyoruz.

Araçlarımız Son Modeldir 24 Saat

Bagcilar cekici hizmetinde, bakımlı ve modelli araç önemlidir. Tecrübeli personellerle ve son model araçlarla, hızlı bir şekilde kurtarma operasyonu gerçekleştirmekteyiz. Yol yardımında tecrübeli uzman oto kurtarma ekibimiz mevcuttur. Hizmet kategorisinde, parça temini yapmaktadır. Ancak, sadece bizim tecrübemiz ve uzman kadromuz yeterli gelmeyebiliyor. Sizin de yapmanız gereken şeyler vardır.

Güneşli Oto Kurtarıcı Almanız Gereken Tedbirler.

Bağcılar çekici Aracınızla tatile veya seyahate gidiyorsunuz ve yolda kaldınız. Araç birden durdu ve çalışmaz oldu. Aracı kenara çekme durumunuz varsa, hemen kenara çekip dörtlüleri yakmalısınız. Ayrıca hızla geçen araçların sizi fark etmesi için, uygun noktalara, dikkat levhası yerleştirmelisiniz. Yolda kalma nedenini, oto kurtarma ekiplerimize, tam olarak izah etmelisiniz. Sizin beyanatınıza göre ekip oluşturulmaktadır ve hemen yardıma gönderilecektir.

100.Yıl Oto Kurtarma,
Bağlar Oto Kurtarma,
Barbaros Oto Kurtarma,
Çınar Oto Kurtarma,
Demirkapı Oto Kurtarma,
Evren Oto Kurtarma,
Fatih Oto Kurtarma,
Fevziçakmak Oto Kurtarma,
Güneşli Oto Kurtarma,
Hürriyet Oto Kurtarma,
İnönü Oto Kurtarma,
Kazımkarabekir Oto Kurtarma,
Kemalpaşa Oto Kurtarma,
Kirazlı Oto Kurtarma,
Mahmutbey Oto Kurtarma,
Merkez Oto Kurtarma,
Sancaktepe Oto Kurtarma,
Yavuzselim Oto Kurtarma,
Yenigün Oto Kurtarma,
Yenimahalle Oto Kurtarma,
Yıldıztepe Oto Kurtarma,

Taşıtlarınızı Yolda Kalmasın.

Dünya yaratıldığı günden bu güne kadar, insan taşıtsız yaşayamamıştır. Yol kesme vakaları ve yolda kalma vakaları, yolculuğun meşakkatleri amacıylade yer almıştır. Günümüzde, insana verdiği aklın ürün teknolojinin çok gelişmesine rağmen, tekrar de vasıtalar yolda kalmaktadır. Bu kategoride hizmet veren konunun uzmanı oto kurtarıcı firmamız, akünün tamiri ve değişimi, lastik tamiri ve değişimi, motor arızalarının tamiri, elektrikle alakalı arızaların tamiri ve başka bölümlerin tamiri gibi çoğu kategoride, en iyi hizmeti gerçekleştirmektedir.

Kısa Zamanda Net Çözüm

Ulaşım olanaklarımızın yükselmesi ile birlikte, yolda kaldığınız andan itibaren, bizi aradığınızda, en kısa vakitte size ulaşmaktayız. Otomobiliniz ile alakalı gerçek ve tam verileri verdikten sonra, sizin İçin en ideal kurtarıcı ve çekici hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Hizmet konusu ile alakalı yarışan ve bu hususta lüzumlu tüm hizmet performansına sahip olan firmamız, güncel yol yardımı ve oto kurtarma hizmetini, kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Akü, Lastik ve Usta Desteği

Motor, elektrik, şanzuman, ön düzen, lastik ve akü gibi kategorilerde ortaya gelen arızalarda, deneyimli personellerimizle, kolay bir şekilde çözüm üretmekteyiz. Hızlı ve son model servis vasıtalarımızla, nokta atışı ile yerinizi teşhis ediyoruz. Ön koşulların kabul edilmesinden sonra çalışmalara başlıyoruz. Çekme işlemlerinde ya da vinçle kurtarma işlemlerinde, oto kurtarıcı vasıtaları konusu ile alakalı profesyonel ekipleri tercih ediyoruz. Bu işi bilmeyen kişileri, vasıta kurtarma ve oto kurtarma işi İçin tercih etmiyoruz. İşinin uzmanı olan firmamız, müşteri beğeni kategorisinde, üst sıralarda yer alan bir firmadır.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97