web analytics

YOL YARDIM ÇEKİCİ İSTANBUL

Yol yardım çekici işinde 2000 yılından bu yana, 7/24 hizmet veren firmamız, zamanla kendini geliştirip, büyümeye devam etmiştir. 20 yıldır, uygun fiyat, hızlı hizmet, bulunduğunuz noktaya 30 dakikada varış, işinde uzman yol yardım ustaları ile mesai saati olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yol yardımı, bakım ve onarım, araç ve motor çekici hizmetlerimizle, 4 mevsim, size en yakın konumda olan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sosyal medya hesabından bizi takip edebilir, telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • DENEYİM 20. YIL TECRÜBESİ İLE
  • GARANTİLİ TÜM ARAÇLAR KASKO GÜVENCESİNDE
  • 30 DAKKADA HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Yol yardım çekici Hizmetleri

Yol yardım hizmetleri yolda kalmış araç sahiplerine yapılan teknik yardımları içeren bir hizmettir. Yol yardım hizmetlerinde, acil durumda olan ve zor anlar yaşayan araç sahiplerine ulaşım sağlanır ve problemlerinin çözümü kolaylaştırılır. Eğer problem yolda tamamen çözülebilecek gibi bir problem ise tamamen giderilir değil ise araç sahibi için en uygun çözüm üretilir. Yol yardım hizmetleri ticari veya hususi olmak üzere tüm araç tiplerini kapsamakta ve günün 24 saati bir telefon kadar uzaklıktan hizmet vermektedir.

Yol yardım hizmetleri nasıl yapılır?

Yol yardım hizmeti bir süreç şeklinde ilerlemektedir. Öncelikle problem yaşayan araç sahipleri 24 saat açık olan telefon hatları aracılığı ile yol yardım hizmetlerine ulaşır. Sonrasında aracın kaldığı bölgenin ve yolun tespiti yapılır. Yer tespiti yapıldıktan sonra araca en yakın aracın nerede olduğu araştırılır ve araç bölgeye yönlendirilir. Yol yardım aracı bölgeye geldikten sonra araç trafiğin aktığı bölgeden biraz uzaklaştırılmaya çalışılır. Probleminin ne olduğu tespit edilir ve çözüm için uğraşılır. Aracın problemi çözüme kavuşturduktan sonra araç sahipleri yolculuklarına devam ederler.

Yol yardım hizmetlerinin sağladığı avantajlar nelerdir?

Yol yardım hizmetleri araç sahipleri için çok çeşitli avantajlar sunmaktadır. Öncelikle yol yardım çekici ekibine güvenen araç sahipleri huzurlu bir şekilde yolculuk yaparlar. Acil durum anında yol yardı hizmetlerinin bir telefon uzaklıkta olduğunu bilirler. Yol yardım hizmetleri ayrıca problemin hemen çözümünü sağlayarak, yolculuğun yarıda kesilmesinin önüne geçmiş olur. Araç sahibi işe giderken problem yaşadıysa bile problemi çözüldükten sonra hemen iş yerine geçiş sağlayabilir.

Yol yardım çekici hizmetinin avantajları yalnızca araç sahibi için değil aynı zamanda diğer araç sahipleri içindir. Aracın trafik akış yönünden kaldırılması veya problemin çözülerek yola devamın sağlanması trafik oluşumunu da engellemektedir.

Oto Kurtarma Araç tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda başarılı yol yardım hizmeti, her zaman için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, konusunun uzmanı usta ekipler, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok konuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin yetişmesi için, etkili çalışma kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Önem Verilmektedir Motor Çekici

Altınkaya Her sektörde olduğu gibi, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam müşteri memnuniyetidir. Şehirler arası çekici firmamız, küçük araçlarla, küçük arızaları tamir edebildiği gibi, büyük araç kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Comments are closed

0533 405 51 97